Kablonet vs. TurkNet Türk Telekom fiber

Dumanx

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu gece yeni bir internet seçmem gerekiyor. Güncel internetim Türk Telekom.

za.png

40Mbps yerine 100'e geçmek istiyordum fiber var ama 190 TL gibi bir sayı söylediler.
Aklıma TurkNet ve Kablonet de var.
TurkNet bu tarifeyi verebileceğini söyledi. Sizce mantıklı mı? 50 Mbps upload ve dowload mı TurkNet bilmiyorum evimde Kablonet fiber de var. Sizce hangisi?

as.png

asdas.png

Yazmayı unutmuşum pingin en düşük seviyede ve uploadın en yüksek seviyede olması lazım.

Dosya Ekleri

• 1612866224548.png
    1612866224548.png
    34 KB · Görüntüleme: 74
TurkNet gerçek fiber veriyorsa, geçin. VDSL ise dediği hızları vermesi çok zor. Bu durumda, KabloNet daha iyi olur.

Eskiden beri yüz güldüren abonesiyim 80 TL ödüyorum ben. 100mbps olan. İyi benim bulunduğum yerde.
Sınırsız yazan tarifeyle kotalı tarifa aynı fiyata kablonette kafamı karıştırdı.
Eki Görüntüle 871986
Fibernet varken Kablonet seçmek mantıksız olur.
fibernetten kastınız nedir anlayamadım ?

Sınırsız yazan tarifeyle kotalı tarifa aynı fiyata kablonette kafamı karıştırdı.

fibernetten kastınız nedir anlayamadım ?
Kotalı ve akıllı sınırsız var orada. Her ne kadar üzücü olsa da akıllı sınırsız kullanmak mantıklı gibi geldi bana. Bazen 600 800gb aylık kota kullandığım olabiliyor. Akıllı sınırsıza bak istersen.

Eğer online oyun oynayacaksanız Kablonet sadece işkence olur, ADSL ile bile milletin 38 ping aldığı sunucuda daha yüksek ping alırsınız, ki bahsettiğim sunucu Viyana sunucusu bayağı yakınken daha yüksek ping alırsınız yani, online oyunla işiniz yoksa sadece hızsa önemli olan Kablonet düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı