Kaliteli 8'li veya 10'lu çoklu priz önerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kaliteli 8'li veya 10'lu priz önerir misiniz? 2 farklı öneri istiyorum sizden. Birisi orta kalite diğeri ise yüksek kalite olabilir. Arasından tercih yapmak istiyorum. Bütçe belirtmek istemiyorum ama 1000 TL'nin pek üstüne çıkamam muhtemelen.

Atılan prizin kağıt üstünde değerleri güzel. Onu geçebilecek bir bilindik marka bulamadım bütçenizde. 8'liler çok pahalanmış.
Hocam aslında düşündüm de akım korumasina zaten gerek var mı ki? Akım korumasiz kaliteli bir 10'lu priz bulabilir miyim? Akım korumasiz olacağı için fiyatı azalır mı?

Geçen aylarda 1100 tl idi, alayım mı diye düşünürken çok artmış fiyatı, el yakıyor. Tunçmatik marka akım korumalı grup prizlere bakabilirsiniz, hesaplı gözüküyor.

Akım koruması olmayan prizin markası çok önemli değil. Topraklı olsun ve düzgün iletim yapsın yeter.
Başka sinirlandirmalar yok mu? Bazılarında 10A bazılarında 16A yazıyor. W degerleri farklı olabiliyor. Bana önereceginiz bir ürün var mı?

Geçen aylarda 1100 tl idi, alayım mı diye düşünürken çok artmış fiyatı, el yakıyor. Tunçmatik marka akım korumalı grup prizlere bakabilirsiniz, hesaplı gözüküyor.
Attığınız ürünün fiyatı nedir? Göremedim. Tuncmatik'in 8'li ya da 10 gruplusunu internette bulamadım.

Ayrica 1 tane de akım korumasiz öneride bulunur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı