Kamerası ve bataryası güzel olan 30.000 TL'ye telefon önerisi

S23+ vb Plus bir model alın. Düz S serilerinin ekran süreleri en az 6 saat olur size yeterse S23 alın ama en az 6 saat ekran süresi yetmez ise Plus da alabilirsiniz.

S23 o fiyata alabileceğiniz açık ara en iyi telefon. Diğer fiyattaşlarının yanında adı geçmez. FE versiyonuyla ise kasa, yardımcı kamera ve işlemci farkları var. İşlemci birinde E2200, S22 serisindeki işlemcinin geliştirilmişi, birinde 2023'ün amiral işlemcisi. S23 varken FE'ye gerek yok. Düz 23 alın geçin. 13T'de rakibi olamaz S23'ün.

Bu arada 35'e artık S24 bulunabiliyor. Bence fark verilmeli eğer verebilirseniz.

Modelin birkaç özelliğini kırpıyorlar ve daha ucuz yollu bir telefon üretiyorlar. Mesela S20'yi 13'e satıyorsa S20 FE yi 8'e satıyor ama 20 FEden fazla özellik kırpmadan amiral gemisi tadında bırakmışlar telefonu ve bugün hala canavar gibi çalışıyor. Şuraya link atayım, S23 ve S23 FE farklarını görün.

Mesela ben S20 ve 20 FE yi kıyasladım göze çarpan 1-2 ufak fark var, Gorilla Glass 6 koymuşlar, FE ye Gorilla Glass 3 koymuşlar. Böyle 1-2 fark var.
Teşekkür ederim inceleyecegim.

S23 o fiyata alabileceğiniz açık ara en iyi telefon. Diğer fiyattaşlarının yanında adı geçmez. FE versiyonuyla ise kasa, yardımcı kamera ve işlemci farkları var. İşlemci birinde E2200, S22 serisindeki işlemcinin geliştirilmişi, birinde 2023'ün amiral işlemcisi. S23 varken FE'ye gerek yok. Düz 23 alın geçin. 13T'de rakibi olamaz S23'ün.

Bu arada 35'e artık S24 bulunabiliyor. Bence fark verilmeli eğer verebilirseniz.
Aslında s23+ bütün istediklerimi karşılıyor fakat arasında 10 bin tl kadar fiyat farkına değer mi bilemedim. Fe yi @AngryKebab önerdi mantıklı buldum inceleyecegim ama işlemci farkı beni düşündürüyor o konudada.

S23, bütçe artarsa S24.
Aslında s23+ bütün istediklerimi karşılıyor fakat arasında 10 bin tl kadar fiyat farkına değer mi bilemedim. Fe yi @AngryKebab önerdi mantıklı buldum inceleyecegim ama işlemci farkı beni düşündürüyor o konudada.
S23+ iyi bir cihaz ama aradaki 10 bin TL fiyat farkına da değmez.

Samsung tarafında günü rahatlıkla çıkaracak ya ultra modeli yada + modeli bakının. Ben S23+ kullanıyorum. Günlük kullanımda 2 günü çıkarıyor. Yoğun kullanımda bile bir günü çok rahat çıkarıyor.

Samsung tarafında günü rahatlıkla çıkaracak ya ultra modeli yada + modeli bakının. Ben S23+ kullanıyorum. Günlük kullanımda 2 günü çıkarıyor. Yoğun kullanımda bile bir günü çok rahat çıkarıyor.
Aradaki 10 bin yl lik fiyat farkına deger mi sizce s23 ile + arasında

Yeni konular

Geri
Yukarı