Kanuni takip uyarısını kapatmak için kredi çekilebilir mi?

umutakyuz

Picopat
Daha fazla  
Kanunu takipte kredi borcum bulunuyor. Bunu ödemek için kredi çekmek istiyorum. Şu an işim var, düzenli bir şekilde ödeyeceğim krediyi. Bunun için bana kredi verebilecek banka var mıdır?

aa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Borcun olduğu için kredi alman çok zor maaşını aldığın bankadan alabilirsin anca onlarda 6/12 ay veya daha fazla onlarla düzenli maaş aldığına göre değişiyor.

Borcun olduğu için kredi alman çok zor maaşını aldığın bankadan alabilirsin anca onlarda 6/12 ay veya daha fazla onlarla düzenli maaş aldığına göre değişiyor.

Ben aile şirketinde çalışıyorum ve ilk zamanlar maaşımı haftalık olarak bölünerek alıyordum şimdi aylığa geçtim ilk aylığımı alacağım acaba maaşımı aldığım bankada görünüyor mu pek anlamıyorum da.

Ben aile şirketinde çalışıyorum ve ilk zamanlar maaşımı haftalık olarak bölünerek alıyordum şimdi aylığa geçtim ilk aylığımı alacağım acaba maaşımı aldığım bankada görünüyor mu pek anlamıyorum da.

Bankada görünüyor ama belli şartlar var tak diye kredi vermiyorlar.

Bankada görünüyor ama belli şartlar var tak diye kredi vermiyorlar.

Nedir peki şartları bir de ben birkaç aydır aylık değil de haftalık olarak aldığım için sıkıntı çıkar mı?

Nedir peki şartları bir de ben birkaç aydır aylık değil de haftalık olarak aldığım için sıkıntı çıkar mı?

Bir de e-Devlet'ten gelir beyanı için e bordroma baktım gözükmüyor sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı