Kardeşim şeker hastası mı?

oyuncu123321321

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün kardeşimi sabah 9 civarında açken hastaneye götürüp test yaptırdık şekeri 106 çıktı insülin ise 2,8 ortalama değer 3 ile 15 olarak yazılmış (kardeşim 9 yaşında) doktor ise rapor un altına latet diyabet? Diye bir yazı yazmış kardeşim şeker hastası mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Online teşhis koyma diye bir şey yok malesef. Bir sürü değere bakılıyor. Testi yaptırdıktan sonra sonuçları doktora göstermeniz gerekiyor.

Hocam aile hekimize göstersenize sonuçları. Pek çok değere bakılarak yorum yapılıyor sonuçta.

Durumun pek acil olmadığını ama en yakın zamanda acil serviste değerlerin kontrol edilmesi gerektiğini belirtti açık olmam gerekirse biraz korkuyorum kardeşim için son 3 haftada 3 4 kez kan aldılar forumda doktor varsa yardımcı olabilir diye düşündüm.

Durumun pek acil olmadığını ama en yakın zamanda acil serviste değerlerin kontrol edilmesi gerektiğini belirtti açık olmam gerekirse biraz korkuyorum kardeşim için son 3 haftada 3 4 kez kan aldılar forumda doktor varsa yardımcı olabilir diye düşündüm.
Hocam acilen değerleri kontrol ettirin o zaman. Geçen gün annem ile babam test yaptırdılar insülin direnci çıktı ama daha tam olarak ilerlemediği için şeker hastası olmadan diyet ile engellediler yani engellemeye çalışıyorlar. Kardeşinizde de bir insülin direnci varsa ilerlemesin. Çok geçmiş olsun bu arada.

Geri
Yukarı