Karma kullanım için 32 inç monitör büyük mü gelir?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Video izliyorum, hikayeli oyunlar, araba yarışları gibi oyunlar oynuyorum.
CS:GO' oynuyorum.
Derslere katılıyorum.
Bekar evindeyim. Televizyonum yok, haberleri ve dizileri de bilgisayardan izliyorum.

Anlık 19 inçh monitör kullanıyorum. Mağazada 24 gördüm, ufacıkmış bu da dedim.
27 almaya karar verdim.
32'de çok mu büyük olur, oyunlarda dikkat dağınıklığı olur diyorlar.
(27 değil 32 alırsam Hz 144'den 75'e düşecek.)
Kötü yorumlardan dolayı 32 inçten bayağı soğudum, ama televizyonumun olmamasını göz önünde bulundurun.

Televizyon ve dizi, film izleme amaçların varsa 32'' nimet. Bence alınabilir. Ama 75 Hz'ye düşme olayı sana bağlı biraz, ben düşmezdim. 31.5'' ve 144 Hz bütçene sığmıyor mu?

Video izliyorum, hikayeli oyunlar, araba yarışları gibi oyunlar oynuyorum.
CS:GO' oynuyorum.
Derslere katılıyorum.
Bekar evindeyim. Televizyonum yok, haberleri ve dizileri de bilgisayardan izliyorum.

Anlık 19 inçh monitör kullanıyorum. Mağazada 24 gördüm, ufacıkmış bu da dedim.
27 almaya karar verdim.
32'de çok mu büyük olur, oyunlarda dikkat dağınıklığı olur diyorlar.
(27 değil 32 alırsam Hz 144'den 75'e düşecek.)
Kötü yorumlardan dolayı 32 inçten bayağı soğudum, ama televizyonumun olmamasını göz önünde bulundurun.

27 alın. 32 devasa. FPS oyunları için ideal değil 32 inç.

Vallahi oyun için belki sıkıntı yaşayabilirsin ben 27' Curved monitör kullanmaktayım. Bazen minimapa bakarken adam geliyor geç reflekslere sebep oluyor. Hele Curved olmasa çok sıkıntı yaşarım gibi geliyor. 27 oyun için maximum alınabilecek benim fikrime göre. Hem oyun oynayacaksanız 144 Hz deneyiminden vazgeçmenizi istemem.

27 Karma kullanabilirsiniz zaten 144Hz kenara atılacak bir şey değil yarın bir gün sıkılır bir oyuna tutulursunuz pişman olabilirsiniz. Ama biraz küçük diye pişman olmazsınız bence

Yeni konular

Geri
Yukarı