Kasa çalışıyor ama ekran yok

Xerra

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GTX 420 2000mb
6 GB RAM
i3 550 3.20 GHZ
120 gb ssd
297 Gb HDD
Merhaba arkadaşlar bilgisayarimi açıyorum fanlar falan çalışıyor ama ekran yok ekrana gelmiyor 2+2 RAM var toplam 4 GB ikisinde çıkardım silgiyle sildim sonra BIOS pilini çıkardım tekrar taktım olmuyor. Ama RAM slotlarına sadece 1 tane takınca ekran geliyor. RAM slotlarına baktım çalışıyor ikisi de RAM'lere de baktım onlarda çalışıyor (farklı slotlarda)ama çift yani 2+2 takınca ekrana gelmiyor nasıl çözebilirim?

Hocam tam aynısını yaşadım tek yapmanız gereken tek RAM'la bir hafta gibi bir süre kullanıp takınca bende çalıştı, bende deli olmuştum başta ama böyle çözebilirsiniz sanırım ben öyle yaptım.

Hocam tam aynısını yaşadım tek yapmanız gereken tek RAM'la bir hafta gibi bir süre kullanıp takınca bende çalıştı, bende deli olmuştum başta ama böyle çözebilirsiniz sanırım ben öyle yaptım.
Başka çözüm yolu yokmu hocam Windows zaten 1 GB kullanıyor bana kalan da 1 GB. Hiçbir şey açık değilken bile donuyor PC :)

Ram'lar farklı modelde uyumsuzluk yaşatıyordur.
Ama senelerdir kullanıyorum hiç böyle olmamıştı

Başka çözüm yolu yok mu hocam Windows zaten 1 GB kullanıyor bana kalan da 1 GB. Hiçbir şey açık değilken bile donuyor PC :)

Ama senelerdir kullanıyorum hiç böyle olmamıştı.

RAM'lerden biri arızalanması olabilir birer birer çıkarıp deneyin.

Başka çözüm yolu yok mu hocam Windows zaten 1 GB kullanıyor bana kalan da 1 GB. Hiçbir şey açık değilken bile donuyor PC :)

Ama senelerdir kullanıyorum hiç böyle olmamıştı.

Ben böyle çözdüm başka hiçbir yolu yok bildiğim kadarıyla çünkü aynısını birebir yaşadım hocam deneyin isterseniz çünkü hiç PC'yi kullanamamaktan iyidir 1 hafta.

Ben böyle çözdüm başka hiçbir yolu yok bildiğim kadarıyla çünkü aynısını birebir yaşadım hocam deneyin isterseniz çünkü hiç PC'yi kullanamamaktan iyidir 1 hafta.
Kötü oldu bu o zaman ya

Geri
Yukarı