Kasamın yan kapağını cam yaptırmak istiyorum

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar, bu yaza doğru alacak olduğum sistem için kafamda bir fikir var öyle ki bu fikir benim son 2 senedir istediğim bir şey. Kasamın yan kapağını çıkartarak onun yerine tamamen ince bir cam koymak bu sayede içerideki bileşenleri görme şansım olacak ki bence bu harika bir olay. Şimdi sizlere sormak istediğim linkini atacağım kasaya cam yaptırabilirmiyim, nerede yaptırabilirim ? Ayrıca cam kesme işi zor olacağından ne kadar maliyet tutar ve ben bunu reklamcı da kestirmeyi düşünüyorum çünkü onlar daha çok bu işlerle uğraştıkları için belki yapabilirler.

Kasam: CORSAIR - Corsair CC-9011011-750CX Carbide Series 400R Mid Tower Siyah CX 750W Kasa - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Öncelikle demi kapağı kestirmelisin istediğin şekilde. Daha sonra ona uygun bir cam kestir. Kestiğin kasanın köşelerine silikon gibi bir şey çekeceksin. Arabaların kapılarında olur plastik, bilirsin.

Kolay bir iş ama gereksiz bir iş. Amacın sadece görüntü güzelliği ise elbette yapabilirsin.

Pleksi nedir ?

Düzeltme: Araştırdım şimdi aslında benim istediğim şey buymuş, ismini yanlış söylemişim ilk olarak aklıma cam gelince :)

Arkadaş kasayı pleksi ile kaplamayacak var olan güzel kasasının bir tarafına takacak. Neden yeni kasa alsın? Senin için 20 lira pahalıysa yeni kasa al nasıl diyorsun?
Kaplamayacağını biliyoruz metre işi satılıyor, abi şu kadar lazım deyip kestiremiyorsun :) 20 TL bulursan bana da yolla kargoyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı