Katarina vs Yasuo

Katarina'yı biliyorsan Yasuo'yu çok rahat ezersin elektrik ver gir nashor, silah kılıç, rabadon, gölgealev, ufukgetiren kas tek atarsın son itemde morello veya yükün varsa mejai olabilir. 6 ya kadar Yasuo ile takaslara gir.
Erken oyunda yasuo çok güçlü. Kalkanı var. En iyisi Yasuo banlamak. W'su bir çok karakteri bozuyor.

Katarina'yı biliyorsan Yasuo'yu çok rahat ezersin elektrik ver gir nashor, silah kılıç, rabadon, gölgealev, ufukgetiren kas tek atarsın son itemde morello veya yükün varsa mejai olabilir. 6 ya kadar Yasuo ile takaslara gir.
Ve silahkılıç oyundan kalkmadı mı?

Yapman gereken koridoru sürekli pushlayıp roam atmak aynı zamanda da adamın koridoru dondurmadığından emin olmak. Buna ek olarak Yasuo'dan iyi oyuncuysan W alırsan baitleyip rahat kesersin.

Erken oyunda yasuo çok güçlü. Kalkanı var. En iyisi Yasuo banlamak. W'su bir çok karakteri bozuyor.

Füzekemer pardon yanlış yazmışım :D anılar

Erken oyunda Yasuo çok güçlü. Kalkanı var. En iyisi Yasuo banlamak. W'su birçok karakteri bozuyor.

Brom kata main olarak söylüyorum karşımda tek zorlandığım çar Zed hep Zed banlarım Yasuo'yu da genellikle tokatlarım earlyde tokatlayamasam bile latede kesin tokatlarım.

Füzekemer pardon yanlış yazmışım :D anılar

Brom kata main olarak söylüyorum karşımda tek zorlandığım çar Zed hep Zed banlarım Yasuo'yu da genellikle tokatlarım earlyde tokatlayamasam bile latede kesin tokatlarım.
Late için bahsetmiyorum. Erken oyunda kalkan avantajı var. O yüzden ucundan ucundan q atıp kalkanını almak lazım.

Geri
Yukarı