Kent marka sigara nasıldır?

Hocam kent sigara hakkında bir yorum yapmadınız. Kent Switch almayı düşünüyorum ne diyorsunuz?

Tam emin değilim ama galiba kent sigaralar biraz sert oluyordu.

Deodoranta gerek yok kapalı mekanda içilmeyecekse dışarıda içtiğin sürece sadece yanına sakız al içtikten 10 dakika sonra sakız at ağzına çiğne 2 dakika gir eve imkanı yok fark etmelerinin. Çok yapardım ben ondan biliyorum dostum.

Marka olarak tavsiyeniz var mı hocam? Yeni başlayan birine.

Tam emin değilim ama galiba kent sigaralar biraz sert oluyordu.

Marka olarak tavsiyeniz var mı hocam? Yeni başlayan birine.

Hafif olan sigaralar var hocam. Parliament One, ya da light model sigaralar deneyebilirsiniz. Winston slender Blue vardı fena değil oda. Marlboro touch Blue da deneyebilirsiniz. Sigaralar çoğunlukla aynı zaten. Genelde ld, tekel 2000 çok ağır.

Hafif olan sigaralar var hocam. Parliament One, ya da light model sigaralar deneyebilirsiniz. Winston slender Blue vardı fena değil oda. Marlboro touch Blue da deneyebilirsiniz. Sigaralar çoğunlukla aynı zaten. Genelde ld, tekel 2000 çok ağır.

Anladım hocam çok teşekkür ederim, sizce kapalı alanda içeceğim, 1 sigaradan sonra naneli sakız çiğnesem, kıyafetime deodarant kullansam, fark eder mi ailem?

D-range Blue-gray ince ama ağır sigaradır Switch zaten bir kere aldım resmen içinden odun çıktı bende kaçak alıyorum kent hem çilekli hem mentollu olanında 30TL karton olarak alırsak 280'e bırakıyor.

Hocam mentollü'sünü her tütüncüde bulabilir miyim? Ya da mentollü sigara her tütüncüde var mı? Fiyatları ne kadardır?

Kent slim tarzı sigara. Kent D-Range Blue ya da Kent Switch tercih edebilirsin. Benim sana önerim Winston Dark Blue olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı