Kent marka sigara nasıldır?

Hocam size tavsiyem kent Switch alıp içine mentol aroması koyabilirsiniz hem içimi rahat hem de lezzeti yerinde ayrıca sigara kokusunu geçirmek istiyorsanız size deodarant olarak brut öneririm kokusu ağır ama kokuyu gideriyor ayrıca sakız olarak oneo energy. Kamu spotu sigara içmeyin.

Kent Slim tarzı sigara. Kent D-range Bluetooth'ya da kent Switch tercih edebilirsin. Benim sana önerim winston Dark Blue olacaktır.

Üstat bu mentollü sigaralar kalktı biliyorsun. Ama çoğu kişi tütüncüler de bulunduğunu söylüyor. Gercekten var mı yoksa tütüne mentol mu katıp satıyorlar?

Üstat bu mentollü sigaralar kalktı biliyorsun. Ama çoğu kişi tütüncüler de bulunduğunu söylüyor. Gercekten var mı yoksa tütüne mentol mu katıp satıyorlar?
Mentollü sigaraları bazıları satiyor. Örnek vereyim Ankarada Kızılay'a gidersen orada böğürtlenli sigara bulabilirsin. Fiyatı 60 TL diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mentol topları benzin istasyonlarında bile satılıyor. Kolayca bulabilirsin ama direkt sigaraya eklenmiş mentollü sigara yasaklandı. Vücuda ciddi zararı vardı.

Hocam kent sigara hakkında bir yorum yapmadınız. Kent Switch almayı düşünüyorum ne diyorsunuz?
Kent bana hafif geliyor sigara içilecekse abuk subuk parliament falan içilmemeli bana kalırsa. Hiç başlamamak daha iyi tabii ki ancak sigaranın o baş dönmesini ağırlığını içine çektikçe hissetmen lazım. Ufaktan Winston Slender Blue'dan başlayıp Marlboro Red tarzı biraz daha ağır sigaralara doğru paket paket gidebilirsin. Hangisi sana en uygunu, en keyif veriyorsa o senin favorindir. Ben Winston dışında içmiyorum ancak Marlboro çok öven var ben tadını sevmesem de deneyebilirsin Touch Blue akıcı gelmişti bayağı. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı