Kilo alınca yüz şekli değişir mi?

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
17 yaşındayım. Zayıf biriyim. Ortalama bir tipim var ama nedense çevrem özellikle benden nefret eden insanlar tarafından çokça dalga konusu oluyor. Yüz şekli kilo alınca değişir mi? Yanaklarım şişer mi?

Kilo alınca veya verince yüz şekli değişir diye biliyorum. Hatta, ayakkabı numarasında da değişiklik olduğunu söyleyenleri duymuştum.
Sıskalık dert edilcek konu değil, ben de zargana bir insanım ve 16-17 yaşlarımda bu bazı beni sevmeyen insanlar tarafından baya bi alay konusu olmuştu fakat daha da büyüdüğümde 20 yaşıma geldiğimde; hala zargana olmama rağmen, üniversiteye başlayınca hiç de sorun olmadığını anladım. Yani böye söylemler daha küçük yaşlarda yada insanların tam olarak olgunlaşmadığı yaşlarda, sevmediği insanlara laf atmak için söylediği saçma sapan söylemler sadece. Benim gibi sen de ne kadar yesen de kilo alamıyorsan veya normalin 5 katı yemeden kilo alamadığın için kilo alman çok zorsa ve senle kilosuz olduğun için dalga geçiyorlarsa birkaç sene sonra böyle insanlar çevrende bulunmamaya başlayacak çünkü dediğim gibi daha tam olgunlaşmamış yaşlardaki insanları saçma sapan söylemleri sadece.

Son düzenleme:
Kilo alınca veya verince yüz şekli değişir diye biliyorum. Hatta, ayakkabı numarasında da değişiklik olduğunu söyleyenleri duymuştum.
Sıskalık dert edilecek konu değil, ben de zargana bir insanım ve 16-17 yaşlarımda bu bazı beni sevmeyen insanlar tarafından bayağı bir alay konusu olmuştu fakat daha da büyüdüğümde 20 yaşıma geldiğimde; hala zargana olmama rağmen, üniversiteye başlayınca hiç de sorun olmadığını anladım. Yani böye söylemler daha küçük yaşlarda ya da insanların tam olarak olgunlaşmadığı yaşlarda, sevmediği insanlara laf atmak için söylediği saçma sapan söylemler sadece. Benim gibi sen de ne kadar yesen de kilo alamıyorsan veya normalin 5 katı yemeden kilo alamadığın için kilo alman çok zorsa ve senle kilosuz olduğun için dalga geçiyorlarsa birkaç sene sonra böyle insanlar çevrende bulunmamaya başlayacak çünkü dediğim gibi daha tam olgunlaşmamış yaşlardaki insanları saçma sapan söylemleri sadece.

Hocam ama ben bebekken falan bayağı şişman bir insandım hatta ortalmanın bayağı üstündeydim.

17 yaşındayım. Zayıf biriyim. Ortalama bir tipim var ama nedense çevrem özellikle benden nefret eden insanlar tarafından çokça dalga konusu oluyor. Yüz şekli kilo alınca değişir mi? Yanaklarım şişer mi?
Morbid obez olup yüzünü görmeden anlayamayacağın insanlar da var. Kişiye göre değişir, denemeden bilemezsin.

Geri
Yukarı