Kilo almak için gainer önerisi

e1ren1

Femtopat
Daha fazla  
Kilo alma işlerinden anlayan varsa, gainer önerebilir misiniz, spor yapmiyorum ama okula git gel gün içinde yürüyüş yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gainer kullanmanıza gerek yok, evde kendiniz çok daha ucuza çok daha fazla kalori alabilirsiniz. İlla sıvı olsun istiyorsanız katı yiyeceklerinizi karıştırıp sıvıya dönüştürebilirsiniz. Youtube üzerinde çok fazla içerik var.

Gainer kullanmanıza gerek yok, evde kendiniz çok daha ucuza çok daha fazla kalori alabilirsiniz. İlla sıvı olsun istiyorsanız katı yiyeceklerinizi karıştırıp sıvıya dönüştürebilirsiniz. Youtube üzerinde çok fazla içerik var.
Bir Çok Kez Denemem Rağmen Maalesef İse Yaramıyor Deli Gibi Yiyorum O Gün İçinde Karnım Şişkin Oluyor Ve Örneğin 65 kiloysam Sabah uyandığımda 62 felan geri düşmüş oluyorum

Bir Çok Kez Denemem Rağmen Maalesef İse Yaramıyor Deli Gibi Yiyorum O Gün İçinde Karnım Şişkin Oluyor Ve Örneğin 65 kiloysam Sabah uyandığımda 62 felan geri düşmüş oluyorum
Bir gün içinde kilo alamazsınız, sabır ve azim gerektiren bir iş bu. Aylarca, yıllarca devam edeceksiniz. İstediğiniz fiziğe kavuşacaksınız.

Herkesin çokça vakti veya yeme kapasitesi yok. İsteyen yemek de yer gainer da içer.
Tavsiyem yılların markası hardline.

Nutrade içerik olarak en iyisi hammaddesi de belli (volac, fonterra ve carbery), Hardline iyi marka fakat gainerı sofra şekeri resmen.

Hocam ben hiq den aldım çok kötü maalesef gainer gereksiz diyenlere katılmaya başladım. Bu paketi bitirdikten sonra almayacağım.

Geri
Yukarı