Kilo verince yüz zayıflar mı?

macaastr

Hectopat
Merhaba, önceden her zaman fittim ve kiloma önem veriyordum fakat pandemi dönemi ile beraber 15 kilogram kadar aldım. Yağ oranım %22 23'e kadar fırladı. Tabii buna bağlı olarak da yüzüm bayağı kilo aldı. Şimdi tekrar kilo versem fotoğrafta olduğum gibi kemikli ve zayıf yüzüme ulaşabilir miyim? Yüzden kilo alıp vermek genetik bir şey mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-07-03 at 00.30.16.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-03 at 00.30.16.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 196
  • WhatsApp Image 2023-06-26 at 02.38.00.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-26 at 02.38.00.jpeg
    5,5 KB · Görüntüleme: 157
Kilo alınca nasıl şiştiyse kilo verince de aynı şekilde iniyor. Senela dizisindeki Zülfikar'a bak mesela. Ümit Erdim gerçek adı. Çok kilolu bir insandı.

Hocam yüzde kilo vermek kesinlikle sizin elinizde olan bir şeydir. Bu yaza girdiğimizden beri benim de baya yüzüm kilo aldı. Fakat, Ben aşırı yağlı, tuzlu ve şekerli şeyler yemeye başlamıştım. Spor yapmak zorunda değilsiniz illaki yüzünüzü zayıflatmak istiyorsanız. Yüz egzersizlerini düzenli yaparsanız, Beslenmenize dikkat ederseniz en fazla 6 ay içinde fotoğraftaki halinize dönebilirsiniz.

Hocam yüzde kilo vermek kesinlikle sizin elinizde olan bir şeydir. Bu yaza girdiğimizden beri benim de bayağı yüzüm kilo aldı. Fakat, ben aşırı yağlı, tuzlu ve şekerli şeyler yemeye başlamıştım. Spor yapmak zorunda değilsiniz illaki yüzünüzü zayıflatmak istiyorsanız. Yüz egzersizlerini düzenli yaparsanız, beslenmenize dikkat ederseniz en fazla 6 ay içinde fotoğraftaki halinize dönebilirsiniz.

Hocam sadece yüz için değil de genel olarak yağ yakmak için 2 haftadır falan spora gidiyorum umarım işe yarar diyelim. Düzgün bir diyet ile de desteklemeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı