Kimseyi sevmiyorum

"Başka insanların psikolojisini bozmaya hakkınız yok.", Demedik laf komadınız sözünü sadece size demedim kusura bakmayın. Ama böyle söylenmesi doğru değil, karşıdaki belki bir lafınıza 2 gün takacak onu düşünecek belli olmaz.
Ben o kişiye sizin psikolojiniz bozulmuş gibi bir itamda bulunmadım.Fakat yazılan yazıdan rahatsız olduğumu,ölmüş bir insanın arkasından yapılan bu durumun yanlış olduğunu dile getirdim.Bende bana yazılan her şeyi kafama takmamaya çalışıyorum,emin olun🙂

Ben o kişiye sizin psikolojiniz bozulmuş gibi bir itamda bulunmadım. Fakat yazılan yazıdan rahatsız olduğumu, ölmüş bir insanın arkasından bunun yanlış olduğunu dile getirdim. Bende bana yazılan her şeyi kafama takmamaya çalışıyorum, emin olun🙂

Neyse hocam uzatmayalım hayırlı akşamlar farklı görüşlerde olabiliriz.

Neyse hocam uzatmayalım hayırlı akşamlar farklı görüşlerde olabiliriz.

Beğenmediğiniz, ama benim de art niyetle yazmadığım o yazıyı sildim. Umarım rahatlamışsınızdır, görüş ayrılığı her yerde olabilir. Önemli olan her görüşe saygı duymak. Ben bu konuda yazan birine hiçbir muhalif ithamda bulunmadım.Ama nedense ben bu durumla karşılaştım.Ne olursa olsun biraz önce de dediğim gibi, takmamaya çalışıyorum bazı durumları ve söylemleri. İyi akşamlar.

Beğenmediğiniz, ama benim de art niyetle yazmadığım o yazıyı sildim. Umarım rahatlamışsınızdır, görüş ayrılığı her yerde olabilir. Önemli olan her görüşe saygı duymak. Ben bu konuda yazan birine hiçbir muhalif ithamda bulunmadım. Ama nedense ben bu durumla karşılaştım. Ne olursa olsun biraz önce de dediğim gibi, takmamaya çalışıyorum bazı durumları ve söylemleri. İyi akşamlar.

Aynen öyle. Sayfanın başında ben de aynı şekilde ölünün arkasından öyle denmemesini söylesem de nafile. Adam annesini de sevmiyor ve maalesef kabullenmek zorundayız ki psikolojik sorunları var.

Geri
Yukarı