Kingston NV2 1 TB SNV2S alınır mı?

O modeli bilmiyorum ama Kingston çok serin çalışıyor.

1677197606668.png

NV2 yerine Exceria G2 alman daha mantikli. Su an indirimde, 1094 TL.
Arkadaşın merak ettiği model PCI-Express 4.0 sizin önerdiğiniz 3.0 sürüm.
Soğutması yok SSD'nin anakartımda da soğutma bulunmuyor. Anakart modelim B450M K2 ısınma konusunda problem yaşar mıyım?

Kingston SSD'lerde 5 sene garanti veriyor. Garantilik bir durum olursa çok ilgili davranıyorlar. Bence problem yaşamazsın fiyatı PCI-Express 4.0 olmasına göre çok iyi.

Arkadaşın merak ettiği model PCI-Express 4.0 sizin önerdiğiniz 3.0 sürüm.

Kingston SSD'lerde 5 sene garanti veriyor. Garantilik bir durum olursa çok ilgili davranıyorlar. Bence problem yaşamazsın fiyatı PCI-Express 4.0 olmasına göre çok iyi.
Konu sahibinin anakartı B450 Gen4 SSD desteklemiyor farkında mısınız ?

Doğru modeli önermesi doğal değil mi?

Konu sahibinin anakartı B450 Gen4 SSD desteklemiyor farkında mısınız ?

Doğru modeli önermesi doğal değil mi?
Anakart desteklemiyor diye PCI-Express 4.0 takamayacak mı ? Farkındayım tabii ki. İleriye yönelik olur diye düşündüm.

PCI-e 3.0 hızları veriyor, PCI-e 4.0 olsa ne olur? Hem anakart da PCI-e 3.0. G2 daha iyi bir SSD.

Tipik hız değerlerine bakılırsa Kingston yine hızlı. Ayrıca arkadaş ilerde bir gün PCI-Express 4.0 destekli anakartta kullanırsa çok daha iyi olur. Sizce insanlar neden PCI-Express 4.0 veriyolu destekli SSD'ler satın alıyor, sadece okuma ve yazma hızlarını baz alarak mı. Bant genişliği nedir bir araştırın. PCI veri yolu nedir araştırın isterseniz.

İşletim sistemi kuracaksanız Exceria G2 depolama olarak kullanacaksanız Kingston NV2 alın.

Geri
Yukarı