Oyun Kinguin'de Steam fiyatına göre çok düşük fiyatta olan bazı Steam CD Key'ler

Steam CD Keys and PC Game Keys - Compare & Buy _ Kinguin.net - Google Chrome 9.08.2023 16_25_54.png
Steam CD Keys and PC Game Keys - Compare & Buy _ Kinguin.net - Google Chrome 9.08.2023 16_26_14.png

%10 %12' den nasıl fazla oluyor ?

Hocam yani sormak istediğim başka ücret alınmayacak değil mi ekstradan sadece orada yazan toplam fiyat alınacak.
Hocam sipariş özetindeki genel toplam bölümündeki miktar neyse o kadar alınır.

Sitede saçma sapan bi hata var. kredi kartı bilgilerini girerken türkçe karakter kullanamıyorsunuz. Ne yapalım soyadımızı mı değiştirelim :D
Hocam kart bilgilerindeki Holder Name bölümünden bahsediyorsanız oraya kart üstündeki ismi girmeniz gerekmiyor.

Detay verebilir misiniz? Soyadımdaki Türkçe karakterleri noktasız yazınca ödeme yapılamadı. Kartın limit vb bir sorunu yok. Steam'de aktif kullanıyorum

Hocam neden böyle bir sorun yaşadınız bilmiyorum, ben ödeme sayfasına girdiğimde otomatik olarak Kinguin kullanıcı adım oraya yazılmıştı ve kart bilgilerimi girince ödeme alındı. Eğer sorun yaşamaya devam ederseniz destek ekibine başvurmanızı öneririm.

İki oyun da Türkiye'de satışa kapalı. Oyun ucuz mu değil mi anlaşılmıyor.

Oyunlar daha önce Türkiye'de hiç satışa açılmamış zaten. Bu da onları değerli kılıyor.

Son düzenleme:
Bu nasıl bir saçma sapan iştir ben çözemedim. 32 TL olan oyun 610 TL'ye çıkıp 100 TL'ye inmiş.

Eki Görüntüle 1896987

Hocam fiyatlar ellerindeki Steam CD key stokuna göre belirleniyordur muhtemelen. Ayrıca siz kendi açınızdan bakıyorsunuz işe. İsviçre'deki birisi için mükemmel bir fırsat bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı