Kırık monitör yapılabilir mi?

Yetkili servis olarak nereye götürebilirim Isparta da olacağını sanmıyorum.
Merhaba.
Ispartada olduğunu ben de sanmıyorum ancak siz yine de Müşteri Hizmetleri ile görüşürseniz iyi olur.

Merhaba.
Isparta'da olduğunu ben de sanmıyorum ancak siz yine de müşteri hizmetleri ile görüşürseniz iyi olur.

Bugün kapalı 🥲

Sadece yetkili servisine götürün. Fiyat isteyin. Tamir ücreti, monitörün şu anki fiyatının %60ına kadarsa tamir ettirin. Daha fazlaysa, hurda olarak satın.

Örnek monitör 4.500 tamir ücreti 2700TL civarında çıkarsa yaptırılabilir. Ancak 3000TL ve üzerindeyse yaptırmak mantıksız olacaktır.

Yetkili servisin bununla uğraşacağını hiç sanmıyorum. Uğraşsalar bile panelin fiyatından ötürü dediğiniz gibi cebi çok yakar.

@BerkayZ87 G24-20 hangi paneli kullanıyordu?

4K bandında alabileceğin en iyisi bu.

Bilinmiyor ancak tahminimce BOE MV238FHM-NG1 vardir. Kontrast degeri epey kotu cunku G24-20'nin. Bu kadar kotu kontrasti da genelde soyledigim paneli kullanan monitorler sunuyor. Tabii sadece bir tahmin. Kesin kaniya varmak icin monitorun "Service Menu"sune erismek gerek.

Yetkili servisin bununla uğraşacağını hiç sanmıyorum. Uğraşsalar bile panelin fiyatından ötürü dediğiniz gibi cebi çok yakar.

4K bandında alabileceğin en iyisi bu.

2024e girmeden almak lazım.

Geri
Yukarı