Kitapyurdu.com Güvenilir mi?

alohi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kitap yurdu sitesi güvenilir midir? Paketleme sistemi nasıl kitaplar kıvrık veya sorunlu geliyor mu? Kargo kaç günde geliyor? Mobil uygulaması güvenilir mi?

Güvenilir, daha önce hiç kıvrık kitapla karşılaşmadım. Kargo aras veya yurtiçi ise gelmeyebilir, bazen evi bulamadık diyerek gelmiyorlar.

Daha önce kullanmıştım. Kitabın depolarında olup olmadığına göre kargo süresi değişiyor. Eğer varsa 1-3 gün arasında yoksa 1 hafta ile 1 ay arasında değişebiliyor. Ama online satışlarda bu karşılaşılan bir durum zaten. Sitenin bir güzel yanı da, kitap satın aldıkça puan kazanıyor olman. Puan biriktirip, bedavaya kitap alabiliyorsun.

Güvenilirdir. Daha önce alışverişte bulundum, güzel paketlenmişti. Tam olarak kaç günde geldiğini hatırlayamıyorum şimdi.

Gayet güvenilir bir sitedir.2007 yılından beri kitaplarımı ordan alırım ve piyasaya göre kitap başına 5-6 ₺ indirimlidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı