Kutsalkitap.org Güvenilir mi?

Bulaşma kardeşim. Ne işin var? Hristiyanlıkla ilgili kitaplar gönderiyorlar. Merakın varsa kitapçılarda satılıyor git al pahalı değil zaten. Bular misyoner bir kere bulaşırsan peşini bırakmazlar.
Temel İlkeleriyle Hristiyanlık kitabının basımı bulamadım o yüzden burda bedava veriliyor diye merak etmiştim. Dediğin gibi bir şey olacaksa almamayı yeğlerim.

Evet güvenilirler. Ben kendilerinden bir adet İncil hediyesi aldım ve gayet memnun kaldım.

Ayrıca peşini bırakmamak gibi bir durum söz konusu değil. Adamlar kitabın yanında bir anket gönderiyorlar, doldurup doldurmamak sana kalmış. Adamlar o kadar uğraşıp gönderdikleri için ben nezaketen doldurup internet üzerinden cevaplarımın resmini yollamıştım.

Sizler güvenilir mi diyorsunuz hocam.
Kargo ve elinize ulaşması açısından güvenilir. "Peşini bırakmazlar." konusundaki yoruma da pek katıldığımı söyleyemem, sonradan rahatsız edilmemiştim. Tabii kişiden kişiye de farklılıklar olabilir, bilemiyorum.

Aynı konuyu anlatan ve kitapçılarda satılan kitaplar illaki vardır. Aramak lazım. Yine de siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı