Kıyafet kodları ile ürün nasıl bulunur?

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
İyi bayramlar hocalarım internette sürekli denk geliyorum. Bir kıyafet gösterip kodunu yazıyorlar. Ürünü kodu kopyalayıp bulmaya çalıştığımda bulamıyorum. Kodlar ile kıyafet nasıl bulunabilir?
Örnek olarak bu fotoğraftaki pantolonu bulmak istedim, LCW uygulamasında arama yerine kodu falan yazdım çıkmadı.

1215c6c0-47d5-428b-85a3-5670d59d0270.jpg

Google Lens ile aratıp modelini öğrenebilirsiniz. Özellikle saat, araba, telefon gibi tasarımsal açısından benzersiz ürünleri %90 ihtimalle buluyor.

Pantolon için lcw sitesinde görseldeki kodu yazıp arattım pantolon çıktı. Kodu mu yanlış yazdınız?
Ayrıca sırf merakımdan ürünlerin sitelerinden sadece görseldeki kodları yazıp arattığımda ürünlerin hepsine ulaştım.

Pantolon için LCW sitesinde görseldeki kodu yazıp arattım pantolon çıktı. Kodu mu yanlış yazdınız?
Ayrıca sırf merakımdan ürünlerin sitelerinden sadece görseldeki kodları yazıp arattığımda ürünlerin hepsine ulaştım.

Direkt görselden kopyalama özelliği ile kopyalamıştım kodu belki de yanlış bir harf çıkmıştır ben arattığımda ürünü bulamadık demişti.

Mağazaya gittiğiniz zaman çalışana gösterirseniz stok durumunu söyler size.

Hocam yaşadığım yerde hiç LCW DeFacto HM gibi markalar yok o yüzden internetten ulaşmak için sormuştum.

Hocam başta öyle denedim buna benzer pantolonlar çıktı ama birebir aynısı çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı