Klasse Longteng Huoyun vs SteelSeries QCK

tRpSanctuary

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. SteelSeries QCK kullanıcısıyım. Mousepadi yenilemem gerek ve iki model arasında kaldım. QCK'den memnunum ancak huoyun çok öneriliyor. QCK kontrol ancak huoyun hibrit. Takıldığım nokta QCK'den huoyun a geçiş yaparsam acaba pad aşırı kaygan mı hissettirir? Özellikle isteğim bu konuda deneyimi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Ve kısaca hangisi, neden daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Control mouse padden hibrit mouse pade gecince biraz daha kaygan hissettirir ama oyle jet gibi degil tabii. Bence mantikli. Tugla gibi mouse pad guzel degil. Bende de 3-4 yil once QCK vardi ve genel olarak memnun degildim.

Hocam huoyun satın aldınız mı? Ben qck+ almıştım ama dikişsiz olduğu için iade edip dikişli versiyonu alacaktım fakat huoyundan çok fazla memnun insan var onu almayı düşünüyorum

8 yıl kadar iki tane QCK eskittim. Sonra Huoyun'a geçtim. Huoyun ile ani hareketlerimde kaygan, ince atış gibi durumlarda da kontrollü hissettiriyor. QCK'dan daha iyi bence. Hem kontrol hem de speed özellikli gibi.

Hocam huoyun satın aldınız mı? Ben qck+ almıştım ama dikişsiz olduğu için iade edip dikişli versiyonu alacaktım fakat huoyundan çok fazla memnun insan var onu almayı düşünüyorum
Alamadım henüz. Siyah rengin stoğu şubat ortasında gelecek dediler onu bekliyorum hala. Tasarımlarını beğenmedim.

https://www.amazon.com.tr/Klasse-Longteng-Special-480x400x4-Sports/dp/B09SYDSZ5J?th=1 hocam huoyun mousepad dediğiniz bunlar değil mi? siyah dediğiniz mousepadin linkini atar mısınız?
Evet bunlar. Siyahı şu an stokta olmadığı için orda görünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı