KMS virüsü nasıl temizlenir?

kensei71

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar CMD'den Windows aktifleştirme videosu izliyordum. Videoda denileni yapmaya çalıştım fakat üst üste iki kez hata aldım ve etkinleştiremedim. Neden hata aldığımı araştırmaya başlayınca şans eseri bu yapılan şeyin tehlikeli olduğunu söyleyen bir bilgiye rastladım. Evet şu anda Windows'um etkin değil ama yine de içim rahat edemedi, CMD'ye slmgr -dli yazdım ve sonuçları görsel olarak paylaştım. Ben bir sorun varmış gibi göremedim fakat deneyim sahibi arkadaşlarımın da fikrini almak istedim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    123,5 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam KMS'nin birkaç windows işlemine ben kendi bilgisayarımda şahit oldum. Ayrıca KMS bilgisayardan silinmiyor. Manuel olarak "Everything" tarzında dosya arama programı ile "KMS" içeren (sistem dosyası olmayan) dosyaları silerek silebilirsiniz. Ek olark remove tools'lar işe yaramıyor onlarda da ayrı virüs var :)

İnternette cmdye komut yazarak windows aktifleştirme videosu vardı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyerek yaptım ama beceremedim zaten

Arkadaşlar CMD'ye kod yazarak Windows aktifleştiriliyor ya hani bu bilgisayara KMS virüsü sokuyormuş. Ben komutları girdim ama hata verdi başaramadım yine de içim rahat değil sorduğum şey bu.

KMSPico kullandıysanız en temizi format atmaktır. Silinmesi zor diye biliyorum. İnternette ucuza windows keyleri var onlardan almanızı öneririm. En azından korsan olmaz ve virüsle uğraşmazsınız.

KMSPico kullandıysanız en temizi format atmaktır. Silinmesi zor diye biliyorum. İnternette ucuza windows keyleri var onlardan almanızı öneririm. En azından korsan olmaz ve virüsle uğraşmazsınız.
Yok kullanmadım üstte attığım videoda denilen şeyleri yaptım ama zaten hata verdi ve Windows'u etkinleştiremedim.

KMS'mi kullandınız KMSPico mu? İkisi farklı şeyler.
Üstte bir video paylaştım orada denilen şeyleri yaptım ama etkinleştiremedim zaten hata verdi

Geri
Yukarı