KMSpico nasıl silinir?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
@xDarkLyne hocamın yaptığı rehberdeki adımları uyguladım. Ancak bazıları ''KMSpico kullanılmışsa temiz bir format gerekir.'' tarzında söylemlerde bulunmuş. Bilgisayarımda 1TB'a yakın dosyam var ve önemli dosyalarım da var. USB'ye atıp tekrar atmakla olmayacak gibi çünkü şifresini unuttuğum kayıtlı hesaplarım da şu an açık. En temiz nasıl temizleyebilirim anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@xDarkLyne hocamın yaptığı rehberdeki adımları uyguladım. Ancak bazıları "KMSpico kullanılmışsa temiz bir format gerekir." tarzında söylemlerde bulunmuş. Bilgisayarımda 1TB'a yakın dosyam var ve önemli dosyalarım da var. USB'ye atıp tekrar atmakla olmayacak gibi çünkü şifresini unuttuğum kayıtlı hesaplarım da şu an açık. En temiz nasıl temizleyebilirim anlatabilir misiniz?

Evet temiz format gerekebilir. MBAM ve zemana ile tam tarama yapıp zararlıyı silin. Sonra slmgr /upk daha sonra slmgr /cpky kodunu gir sonra slmgr -dlv kodunu gir. Lisans bulunamadı derse sorun yoktur.

@xDarkLyne hocamın yaptığı rehberdeki adımları uyguladım. Ancak bazıları ''KMSpico kullanılmışsa temiz bir format gerekir.'' tarzında söylemlerde bulunmuş. Bilgisayarımda 1TB'a yakın dosyam var ve önemli dosyalarım da var. USB'ye atıp tekrar atmakla olmayacak gibi çünkü şifresini unuttuğum kayıtlı hesaplarım da şu an açık. En temiz nasıl temizleyebilirim anlatabilir misiniz?
Hocam ilk önce diskinizde yeni bir partition (bölüm) açın Disk Yöneticisi üzerinden. Daha sonra tüm önemli verilerinizi o partitiona yedekleyin. Sonra format aşamasında 1 TB'lık verileriniz ve Windows'un kurulu olduğu disk ayrı ayrı gözükecektir. Oradan içi dolu olan (verilerinizi yedeklediğiniz) diske ellemeyin, Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendirin. O diske kurulum yapın. Verileriniz silinmemiş olacaktır.

Hocam Cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp slmgr /upk slmgr /cpky komutlarını girin eğer olmazsa maalesef temiz kurulum gerekli.

@xDarkLyne hocamın yaptığı rehberdeki adımları uyguladım. Ancak bazıları "KMSpico kullanılmışsa temiz bir format gerekir." tarzında söylemlerde bulunmuş. Bilgisayarımda 1TB'a yakın dosyam var ve önemli dosyalarım da var. USB'ye atıp tekrar atmakla olmayacak gibi çünkü şifresini unuttuğum kayıtlı hesaplarım da şu an açık. En temiz nasıl temizleyebilirim anlatabilir misiniz?

Hocam arka planda çalışıyorsa dosya konumunu açın, sonra görevi durdurun, ve oradaki dosyaları silin. "key.txt dosyasını silmeyin bence orada keyiniz var"

Şu anda lisans bulunamadı diyor mu?
1622188068612.png

Yeni konular

Geri
Yukarı