Knight Online gerçek sistem gereksinimleri

Öncelikle iyi günler, ciddi bi sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim 1-2 hafta önce 14bin tlye aldığım sistemi kırcam nerdeyse bu 1-2 sn kitlenme sorunu yüzünden böyle bi sistem nasıl bu oyunda takılır anlam veremiyorum.
Sistem:
İ7 9700k işlemci
Msi Rtx 2070 ekran kartı
Msi Z390 tomahawk anakart
Wd 250 gb M2 ssd
16gb corsair 3000mhz ram
Cooler master masterliquid ml240l sıvı soğutma
Viewsonic 1ms 144hz monitör

Pubg assasing creed gibi oyunlarda ultra grafik ayarlarında bile 150 fps altına düşmüyor çok akıcı bi şekilde oynuyorum ama bu knight onlineda belli bi zaman oynadıktan sonra maradonda hafif takılmalar ve herhangi biyerde 1-2sn kitlenme oluyor nasıl çözebilirim
İşlemcini Max Turbo Frequency 4.9 ghz de çalıştırabilirsin bu sana oldukça performans artışı sağlayacaktır. Bunun dışında oyunun orjinal clienti ise sorun yaşatmaz.
Hocam knight oynayan herkeste bu sorun var, sorun yok diyen yalan söylüyordur net. Yaklaşık 2 hatta 3 aydır bununla ilgili deneme yanılma yollarıyla çok şey denedim. Donanımdan yazılıma herşeyi. Fakat yok çözüm bulamadım. 3 fotoğraf atacağım ırk'ta, boş alanda ve maradonda. Bu şartlarda bu değerlerin üzerine çıkabilen varsa bana söylesin. Kanıtları ile. O sistemi almak istiyorum. Çünkü bende birkaç donanım kırdım sırf bu Knight'daki kasma yüzünden.

Sistem:
i5 4690K
Z97-AR PRO GAMİNG ANA KART ASUS
GTX 950
120GB SSD
16 GB RAM 1600 MHZ.
AOC 831 EKRAN.(1366x768 70hz)
Sorun yok diyorum buradan bugüne kadar bir çok insana da yardımcı oldum 50 kere attım fakat senin için bir kez daha atayım https://www.cpubenchmark.net/singleThread.html buradan işlemcilerin tek çekirdek performanslarına bakabilirsin. Aldığın fps ler düşük değil bir çok insan maradon da özellikle laptop kullanıcıları 8 10 fps arasında gidip geliyor biraz daha pk alanını baz alarak düşünebilirsin. Bunun dışında anlık donma kasma takılma gibi etkenleri ortadan kaldıran en iyi etken G-Sync teknolojisi bulunan monitördür kendimde kullandığım için biliyorum ki maden dediğimiz yerde 25 30 fps bile verse gayet akıcı şekilde görünüyor.

İşlemcini Max Turbo Frequency 4.9 ghz de çalıştırabilirsin bu sana oldukça performans artışı sağlayacaktır. Bunun dışında oyunun orjinal clienti ise sorun yaşatmaz.

Clienti orjinal ondan yana sıkıntı yok, frekansı biosda 3.6dan 4.3e çekmiştim pek bişey değişmemişti o yüzden geri 3.6ya çekmiştim 4.9uda denerim sonucu yazarım umarım düzelirde kurtulurum şu sıkıntıdan dostum teşekkürler cevabın için

Hocam knight oynayan herkeste bu sorun var, sorun yok diyen yalan söylüyordur net. Yaklaşık 2 hatta 3 aydır bununla ilgili deneme yanılma yollarıyla çok şey denedim. Donanımdan yazılıma herşeyi. Fakat yok çözüm bulamadım. 3 fotoğraf atacağım ırk'ta, boş alanda ve maradonda. Bu şartlarda bu değerlerin üzerine çıkabilen varsa bana söylesin. Kanıtları ile. O sistemi almak istiyorum. Çünkü bende birkaç donanım kırdım sırf bu Knight'daki kasma yüzünden.

Sistem:
i5 4690K
Z97-AR PRO GAMİNG ANA KART ASUS
GTX 950
120GB SSD
16 GB RAM 1600 MHZ.
AOC 831 EKRAN.(1366x768 70hz)

Bunlar 1920x1080 mi acaba?

Ben 8700k, 32 gb 3866 mhz ram ve 1080 ti ile oynuyorum gene kasıyor oyunun optimizasyon sıkıntısı var. 4k da skiller çok küçük 4k oynanmıyor o düzelse bari 20 senelik oyunda bile 4k da efsane bir görüntü oluyor.

Geri
Yukarı