Kol kılları jiletle alınır mı?

Teurastaja.

Kilopat
Kolumdaki kılları daha önceden hiç almadım bundan dolayı kötü görünüyor. Epilasyona ve lazere gitmeye imkanım yok. Ağda gibi şeylerle de uğraşmak istemiyorum. Jiletle direk alsam sakal gibi sert ve aynı kökten ikili üçlü çıkar mı?

Ağda ya da epilasyona gitmezsen ne yaparsan yap o kıllar sakal gibi sert çıkacak. Hemen çıkmasa bile 3. 4. alışından sonra çıkacak çevremde tüm arkadaşlarım alıyor ve hepsi çok pişmanlar.
Makine ile alırsak nasıl olur? Bende almayı düşünüyorum kol kıllarımı.

Makine ile alırsan da aynısı olur. Dediğim gibi ya ayda 1 kere ağda yaptıracaksın ya da epilasyon ile kökünden çözüm alacaksın. Sadece kolundan bacağından rahatsızsan epilasyon o kadar pahalı bir şey değil. Vucudumda sıfır kıl olmasına rağmen bacaklarım beni rahatsız ediyordu bacak ve koltuk altım için epilasyona gittim yaklaşık 3 yıl oluyor 800 lira vermiştim çok memnunum. Güzel bir yere giderseniz içinize sinmezse bile tekrar lazere alıyorlar o yüzden iyi araştırın derim.

Düşünme bile, hayatının hatası olur. Lazere paran yetene kadar sabret. Zaten erkeklerde kol kılı toplumda çok kötü karşılanan bir durum değil. Göğüs kılı gibi iğrenmiyorlar yani.

Ya da çok rahatsız ediyorsa ağda/epilasyonla al.

Yeni konular

Geri
Yukarı