Giyim Koton'da her 500 TL'ye 150 TL indirim

Kotondan 2 kere siyah pantolon aldım ikisi de ilk yıkamada rengi attı siyah beyaz bir şey oldu. Sanki yıllardır kullanılmış pantolona döndüler. Sorunun yıkama tarzı ile ilgili olduğunu sanmıyorum kotondan sonra bir de Mavi'den aldım şu an onda öyle bir problem yok.
Yıllar önce kaliteliydi ama şu an ürünleri 2 hafta zor dayanıyor. O yüzden bu kadar yüksek fiyatlara satmaları ürün kalitesinden ziyade kazıklama çalışması olarak düşünüyorum. 200-300 daha veririm Polo'dan falan alırım ne alacaksam, en azından bütün yılı rahat çıkarır. Aynı şekilde Mavi de fiyatlarda daha pahalı ama ben çok memnunum ürünlerinden.

Yıllar önce kaliteliydi ama şu an ürünleri 2 hafta zor dayanıyor. O yüzden bu kadar yüksek fiyatlara satmaları ürün kalitesinden ziyade kazıklama çalışması olarak düşünüyorum. 200-300 daha veririm Polo'dan falan alırım ne alacaksam, en azından bütün yılı rahat çıkarır. Aynı şekilde mavi de fiyatlarda daha pahalı ama ben çok memnunum ürünlerinden.

Aynen dediğiniz gibi 500-600TL Koton'a verileceğine 800TL Mavi'ye verilir. Ben öyle yaptım son aldığım pantolonda.

Mavi'den 300 TL'ye aldığım siyah kotu birkaç senedir giyiyorum, hiçbir şey yok ne rengi değişti ne dokusu hala yeni gibi. Geçen sene diz kısmı düştüğüm için biraz zedelendi yenisini alayım dedim 700 TL olmuş.😬

*900 TL olmuş, çok iyi.

Koton'dan ne aldıysam hepsi aşırı kalitesiz çıktı. 2-3 yıkamada rengi solan, topaklanan pek çok tişörtünü çöpe attım. 500 tl'ye 300 tl indirim yapsalar bile almam şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı