Küçük para ile fon alınır mı?

yigit_alptekin08

Femtopat
Daha fazla  
Haftada 200 300 400 civarı paralar ile yatrım fonları alınır mı? Fonların 50 kuruş 1 TL olmasından bahsetmiyorum. Bu fonlar yüklü miktarda parası olanlar için mi? Sadece fazla parayla girenleri mi kazandırır yoksa küçük miktarda yatırım yapanlar için de uygun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kuruş uzun vadede kazandırır. Haftada 400 bu tarz birikimler için az değil. 10-20 senelik planlamalar yapıldığında eğer kaliteli fonlarla devam edilirse güzel bir birikim yapılabilir.
Teşekkürler. Yani bu fonlar düşük miktarlar için uygun değil mi? Senin de dediğin gibi 10 20 senelik yatırımlar yapıyorum.

Teşekkürler. Yani bu fonlar düşük miktarlar için uygun değil mi? Senin de dediğin gibi 10 20 senelik yatırımlar yapıyorum.
Valla ben eğer hayatta kalırsam 20 senelik bir plan yapıyorum. Elime geçen paralarla ufak tefek hisseler, fonlar alıyorum. Hesaplarıma ve fon performans ortalamalarına göre emekli olunca bir ikramiye de oradan çıkartmak hedefim.
İkinci bir yatırım aracı olarak bireysel emeklilik sistemlerini de düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı