Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar. Nick değişimi için 500 mesaj şartı varmış yalnız benim isteğim zevki bir değişim isteği değil. Foruma kaydolurken google plus ile bağlandığı için direk ismim alındı nick yerine. Ben nick kullanmak istiyordum halbuki. "Genysis" olarak. Değişim uygulayabilir miyiz?

Adımı Ali Bayazıtlı olarak değiştirebilir misiniz ?

Merhabalar. Nick değişimi için 500 mesaj şartı varmış yalnız benim isteğim zevki bir değişim isteği değil. Foruma kaydolurken google plus ile bağlandığı için direk ismim alındı nick yerine. Ben nick kullanmak istiyordum halbuki. "Genysis" olarak. Değişim uygulayabilir miyiz?
Maalesef.
Adımı Ali Bayazıtlı olarak değiştirebilir misiniz ?
Uygulandı.

Kullanıcı adımın L olmasını istiyorum. Eğer harf sayısı bakımından sıkıntı olursa kullanıcı adımı Paradox da yapabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

İsmimin BlueAnatolia olmasını istiyorum. Genellikle bu nickle tanındığım için teşekkür ederim.

Oğuzhan Can da yapabilirsiniz kuzenimin hesap fazladan hesap açmamak için bunu kullanmak istiyorum.

Rica ederim.

İsmimin BlueAnatolia olmasını istiyorum. Genellikle bu nickle tanındığım için teşekkür ederim.

Oğuzhan Can da yapabilirsiniz kuzenimin hesap fazladan hesap açmamak için bunu kullanmak istiyorum.

Rica ederim.

Düzenlendi.

TC vatandaşlığındaki ismim olduğu için, ismimin EL Nino olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı