Kullanılabilir RAM Miktarı Sorunu

8 kesinlikle kur derim ama bu sorunun çözüleceğini sanmıyorum 8 ile. Sen yine de 8 kur. 8 mükemmel bir işletim ssitemi. Hatta az beklersen yarın falan 8.1 Türkçe paylaşacağız, onu kurarsın.
Peki. Yardımlarınız için çok teşekkürler. Saygılar, iyi forumlar :)

- - - Güncellendi - - -

Sorunum sanırım anakartımın 2. RAM slotunda... Tek bir RAM'i 2. slota taktığımda bilgisayar açılıyor, işlemci fanı normalden biraz daha yavaş dönüyor fakat ekran gelmiyor. Bu şekilde 2-3 dakika bekledim ekran gelmedi. Sanırım anakartın bu slotunda problem var. Daha bilgisayarı toplayalı 1.5 yıl oldu ve anakartın 2 yıl garanti süresi var. Acaba garanti kapsamına girer mi? ve bu sorunum hakkında bilgisi olan var mı?

aynı sorun bendede var biosu güncelledim slotları değistirdim msconfig tiki kaldırdım olmadı ama anakartta teredütüm var foxcoon biosa bakınca 4 gb memori diyor acaba güncel bios varmı bulamadım

aynı sorun bendede var biosu güncelledim slotları değistirdim msconfig tiki kaldırdım olmadı ama anakartta teredütüm var foxcoon biosa bakınca 4 gb memori diyor acaba güncel bios varmı bulamadım
Bendede vardı. Şu msconfigteki tiki kaldırdım. Düzelmedi eski haline getirdim şimdi açılmıyo bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı