Kullanılabilir RAM Miktarı Sorunu

t3chnopatsever

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bu forumda ve birkaç forumda daha incelediğimde çözümlerin neredeyse hepsini denedim fakat hiç bir sonuç alamadım yaptığım şeyleri sıralayayım.

BIOSU güncelledim
Msconfig ayarlarını kurcaladım bir şey değişmedi
Sanal bellek ile uğraştım sonuc aynı...

BIOS'u sıfırladım pili cıkardım hiçbir şekilde bir şey elde edemedim. Son olarak başta yazmadım Windows 7 64Bit PC ve 4 GB RAM. Dxdiag'da B ile gözüküyor fakat kullanılan RAM 2.69. :( Görev yöneticinde de Max 2700 oluyor. :( İşlemci zaten düşük bari RAM'den kurtarayım diyorum yeni anakart aldım yeni parçalar biraz düşük maliyet ama hiç yoktan 4 GB'ı kullanabilsem kafi...

dostum konuyu açtığım hesaba Türkçe imla hatası nedeniyle engel konuldu yazamıyorum burdan yazayım evet harici ekran kartı var.O kullanıyorsa engelleme şansım var mı?

Harici ekran kartın var mı?
dostum yardım eder misin?

tekrar belirteyim.
konuyu açtığım hesaba Türkçe imla hatası nedeniyle engel konuldu yazamıyorum burdan yazayım evet harici ekran kartı var.O kullanıyorsa engelleme şansım var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı