Çözüldü Kunduracı göğsü MSÜ'ye engel midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Pectus excavatum nefes sorunu ve kalbe baskı yapmadığı sürece, derinliği çok olmadığı sürece minimal sorun olarak a kısmına girer yani hiçbir problem yaşatmaz, ancak ameliyat geçirmiş pectus excavatum hakkında bir yönetmelik olmadığı için doktora bağlı geçip geçmemeniz.
Askere girerken ilaç kullanıyorum diye girdim rdm olarak çıktım. Bence de deme iyileştiysen ve daha sonrasında sıkıntı çıkmayacaksa deme.

Askere girerken ilaç kullanıyorum diye girdim rdm olarak çıktım. Bence de deme iyileştiysen ve daha sonrasında sıkıntı çıkmayacaksa deme.
Orada doktora bir şey deme. Ayrıca sağlam bile olsan doktor bir şey bulur yazar elenirsin. Şans işi tamamen.
Hocam doktorlar e devlette kayıtlı hastalık geçmişimizi göremiyor mu? Ayrıca göğsümde yaralar var ameliyat dolayısıyla.

Pectus excavatum nefes sorunu ve kalbe baskı yapmadığı sürece, derinliği çok olmadığı sürece minimal sorun olarak a kısmına girer yani hiçbir problem yaşatmaz, ancak ameliyat geçirmiş pectus excavatum hakkında bir yönetmelik olmadığı için doktora bağlı geçip geçmemeniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı