Laptop Düştükten Sonra Ekran Kartı Çalışmıyor

Sıradan1Kolcu

Hectopat
Merhaba, öncelikle depremden dolayı hepimize geçmiş olsun. Deprem bölgesinde bulunduğum için laptopum sallantıda düştü. Şu an baktığımda ekran kartının çalışmadığını fark ettim. NVIDIA kontrol paneli çalışmıyor. Eğer fiziksel bir sorun yoksa yazılımsal olaraksa bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba, öncelikle depremden dolayı hepimize geçmiş olsun. Deprem bölgesinde bulunduğum için laptopum sallantıda düştü. Şu an baktığımda ekran kartının çalışmadığını fark ettim. NVIDIA kontrol paneli çalışmıyor. Eğer fiziksel bir sorun yoksa yazılımsal olaraksa bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1664800

Hocam ünleme tıklayıp hata kodunu atar mısınız?

Eki Görüntüle 1664800
Ekran kartının sürücüleri silip tekrar yükleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1664800

Nasıl bir sorun veriyor onu bize gösterin. Darbeden sonra olduysa fiziksel hasar olabilir elbette.

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Umarım her şey yolundadır. Laptopun üreticisiyle iletişime geçmeni tavsiye ederim. Deprem ile ilgili sorun yaşadığını söylersen yardımcı olma ihtimalleri olabilir.
Bence de depremde düştü vs. dersen müşteri memnuniyeti kapsamında tamir ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı