Laptop geç tepki veriyor

newodys

Decipat
RAM
8 GB
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
Ryzen 7 4800H
Selam. Laptoptaki Windows ve arama butonuna basınca hemen açılmıyor da bazen 1-2 saniye geç açılabiliyor. Sistem özelliklerinin kötü olmadığını düşündüğümde bu durum biraz garibime gitti. Ne düşünüyorsunuz? Windows 10 kullanıcısıyım ve SSD kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220813-221835_YouTube.jpg
    Screenshot_20220813-221835_YouTube.jpg
    629 bayt · Görüntüleme: 35
Selam. Laptoptaki Windows ve arama butonuna basınca hemen açılmıyor da bazen 1-2 saniye geç açılabiliyor. Sistem özelliklerinin kötü olmadığını düşündüğümde bu durum biraz garibime gitti. Ne düşünüyorsunuz? Windows 10 kullanıcısıyım ve SSD kullanıyorum.
Isındıkça yavaşlar. Virüs taraması yapabilirsiniz.

Bu sorunu bazen ben de yaşıyorum. Tahmin olarak şunu söyleyebilirim, eğer oyun oynadıktan sonra bu sorunu yaşıyorsanız ısınma veya ram yetersizliği yaşıyor olabilirsiniz. (Windows ram yetersiz geldiğinde arama uygulamasını vs. kapatıyor arka planda.)

Geri
Yukarı