Laptop kasmaya başladı

Daha fazla  
RAM
8
Öncelikle merhaba. Laptopum son zamanlarda kasmaya basladigi için sıfırlamıştım fakat bu sorun 3 kez sifirlamama ragmen devam ediyor.

Windows 11 kullanıyorum ve bilgisayarciya gidecek ne param ne de zamanim yok, benimle ayni sorunu yasayanlar nasıl kurtuldu söyleyebilir mi acaba?

En kotu oyunlarda bile Minecraft'ta bile 10 15 FPS zor veriyor. Ayrıca eger ekran karti vb. bilgilerim gerekiyorsa söyleyin, her şeyi verebilirim.

Eskiden normal FPS veriyorken şimdi çok kasıyorsa temizlik zamanı gelmiştir. Sistem bilgilerini belirtir misin? Ayrıca sıfırlama derken temiz kurulum mu yapıyorsunuz yoksa dosyaları doğrulama tarzında ki olana mı yapıyorsunuz?

Sıfırlama, her şeyi birbirine karıştırmış olabilir. Temiz bir format atsanız, rahatlar diye düşünüyorum. Ek olarak ısınma sorunu olabilir. Ram tek kanal ise etkiler. Çok sebep var.

Eskiden normal FPS veriyorken şimdi çok kasıyorsa temizlik zamanı gelmiştir. Sistem bilgilerini belirtir misin? Ayrıca sıfırlama derken temiz kurulum mu yapıyorsunuz yoksa dosyaları doğrulama tarzında ki olana mı yapıyorsunuz?

8 GB RAM, 2 tane ekran karti var hangisini kullanacigimi bilmiyorum ama soyleyeyim 1. Intel UHD Graphics 2.AMD Radeon 610 series. Islemci Intel i5-10210U 1.70GHz

Tek çare bilgisayarciya gitmek ozman.

Sıfırlama, her şeyi birbirine karıştırmış olabilir. Temiz bir format atsanız, rahatlar diye düşünüyorum. Ek olarak ısınma sorunu olabilir. RAM tek kanal ise etkiler. Çok sebep var.

Sıfırlama, her şeyi birbirine karıştırmış olabilir. Temiz bir format atsanız, rahatlar diye düşünüyorum. Ek olarak ısınma sorunu olabilir. RAM tek kanal ise etkiler. Çok sebep var.

8 GB RAM, 2 tane ekran karti var hangisini kullanacigimi bilmiyorum ama soyleyeyim 1. Intel UHD Graphics 2.AMD Radeon 610 series. Islemci Intel i5-10210U 1.70GHz

Dostum, performanslı windows 10 indirmei öneririm. Valorant 60 fps oynadım ekran kartı olmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı