Laptoplarda kullanılan ekranın özelliklerini nereden bulabiliriz?

ilker0187

Hectopat
Daha fazla  
Ekranı iyi bir cihaz arıyorum ama genelde özelliklerinde net yazmıyor.
Notebookcheck var ama burada her model yok, incelemesi yapılmışsa çıkıyor.

Marka kendi sitesinde dahi özelliklerini yazmıyorsa muhtemelen dandik ghostingli bir paneldir. 3ms acer nitro 16 paneli baya başarılı bilgine.
Ghosting iğrenc sinir bozucu bir olay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20ms

Acer nitro ve victuslarda da benzer paneller kullanılıyor iyice araştırmadan görmeden alma.

Ayrıca beni şaşırtan bazı excaliburlarin paneli renk acisinsan basarisizdi ama sifir ghosting vardi. 3ms kullanmislar takdir ettim.

Marka kendi sitesinde dahi özelliklerini yazmıyorsa muhtemelen dandik ghostingli bir paneldir. 3ms acer nitro 16 paneli baya başarılı bilgine.
Ghosting iğrenc sinir bozucu bir olay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20ms

Acer nitro ve victuslarda da benzer paneller kullanılıyor iyice araştırmadan görmeden alma.

Ayrıca beni şaşırtan bazı excaliburlarin paneli renk acisinsan basarisizdi ama sifir ghosting vardi. 3ms kullanmislar takdir ettim.
Hp Victus serisi piyasadaki en zayıf panelleri kullanıyor diye biliyorum.

Örnek bir cihaz atabilir misin bulmaya çalışayım.
Öyle bir model bakmadım, sadece bunlar düzgünce yazan bir site arıyordum.
Türkiye'de çok yok zaten, bazen burası ve Erdi Özüağ kanalında ekranlarını da test ediyor incelediği laptopların.

Çoğu giris seviyesi çöp zaten çoğu nitro 5 lerinde ekranı 25 ms çöp.
MSI 55 binlik laptopuna bile %61 sRGB veren panel koymuş. İnsan hayret ediyor.
Ekran kartı vardı diye kabulleniyoruz ama Macbook airlerin bile ekranı çoğu oyuncu laptopundan iyi.

Çoğu giris seviyesi çöp zaten çoğu nitro 5 lerinde ekranı 25 ms çöp.
25 ms neymiş yahu, 10'a bile razıydık.

Son düzenleme:
Öyle bir model bakmadım, sadece bunlar düzgünce yazan bir site arıyordum.
Türkiye'de çok yok zaten, bazen burası ve Erdi Özüağ kanalında ekranlarını da test ediyor incelediği laptopların.

MSI 55 binlik laptopuna bile %61 sRGB veren panel koymuş. İnsan hayret ediyor.
Ekran kartı vardı diye kabulleniyoruz ama Macbook airlerin bile ekranı çoğu oyuncu laptopundan iyi.

25 ms neymiş yahu, 10'a bile razıydık.
Msi marka degeri yüksek. Msi da performansli ürün istiyorsan bütçeyi yükselteceksin.

Geri
Yukarı