Yeni alınan Lenovo LOQ RTX 4050 laptop ghosting probleminden ötürü iade edilmeli mi?

Bütçe
32000

Serkan İnce

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben 4 gün önce Lenovo LOQ 4050 laptop aldım ve çok beğendim fakat ghosting testine geçtiğimde şok oldum. Aşırı derecede ghosting problemi var. Denemek için eafc 24 ve Forza Horizon 5 oynadım fakat gerçekten rahatsız edici düzeyde bir ghosting sorunu olduğunu anladım. 30.000 TL'ye aldığım bu laptopun diğer tüm özellikleri hoşuma gitti fakat ghosting sorunu sinirimi çok bozdu. Sizce iade mi etmeliyim yoksa kullanmaya devam mı edeyim? Eğer iade etmem gerektiğini düşünüyorsanız aynı fiyat bandında (maksimum 32.000 TL) önerileriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba, ben 4 gün önce Lenovo LOQ 4050 laptop aldım ve çok beğendim fakat ghosting testine geçtiğimde şok oldum. Aşırı derecede ghosting problemi var. Denemek için eafc 24 ve Forza Horizon 5 oynadım fakat gerçekten rahatsız edici düzeyde bir ghosting sorunu olduğunu anladım. 30.000 TL'ye aldığım bu laptopun diğer tüm özellikleri hoşuma gitti fakat ghosting sorunu sinirimi çok bozdu. Sizce iade mi etmeliyim yoksa kullanmaya devam mı edeyim? Eğer iade etmem gerektiğini düşünüyorsanız aynı fiyat bandında (maksimum 32.000 TL) önerileriniz var mı?

İade et tabii ki.

Ghosting olmasın istiyorsan eğer acer nitro 16 al. 3ms panel. aşağıya testler bırakıyorum bakabilirsin .

İşte bu yüzden YouTube'da ürün inceleyenlere diyorum ki lütfen sadece Hz değerini değil ekran ms sürelirini de söyleyin Recepe de dedim artık söyleyecek sanırım. ondan sonra 144hz 25ms panel oluyor ghosting canavarı bir laptop al işte.

Cihazınız IPS panel olarak gözüküyor. IPS panellerde ghosting seviyesine göre değişim isteğiniz onaylanıp reddedilebiliyor. Bununla alakalı olarak görselleri iletmeniz daha yararlı olabilir.

İade et tabii ki.

Tamamdır iade talebini vereceğim.

Ghosting olmasın istiyorsan eğer Acer Nitro 16 al. 3ms panel. Aşağıya testler bırakıyorum bakabilirsin.

İşte bu yüzden YouTube'da ürün inceleyenlere diyorum ki lütfen sadece Hz değerini değil ekran ms sürelirini de söyleyin Recep'e de dedim artık söyleyecek sanırım. Ondan sonra 144Hz 25ms panel oluyor ghosting canavarı bir laptop al işte.

Bu cihazı önerir misiniz?

Cihazınız IPS panel olarak gözüküyor. IPS panellerde ghosting seviyesine göre değişim isteğiniz onaylanıp reddedilebiliyor. Bununla alakalı olarak görselleri iletmeniz daha yararlı olabilir.

Tamamdır dikkate alacağım.

Son düzenleme:

Aşağıya ghosting sorunu ile ilgili fotoğrafları ekledim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53 (2).jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 100
  • WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53 (1).jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 93
  • WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-14 at 15.24.53.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 92
Hocam test böyle olmaz videoya alıp bir tane UFO'yu akip edin defalarca benim linkte yaptığım gibi ama var gibi duruyor.

Tamamdır hocam attım videoyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hocam attım videoyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yuh rezalet. Tam bir rezalet. Bu ne hocam göz bozar bu. Satıcı söylememiş mi kaç ms olduğunu ? sana rezalet bir panel. Acer nitro 5 lerin bazılarındada 25ms panel var rezalet bu attığın tam bir rezalet. aşağıdakileri izlermisin ?

Geri
Yukarı