Laptopun kırık kasası nasıl tamir edilir?

erdenet

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durumu bu şekilde, kapağı kaldırdığımda ses geliyor bir de onun nedenini anlamadım. Bu kasayı nasıl tamir edebilirim? Aldığımdan beri 4 yıldır termal macununu değiştirmediğim için birazdan gidip hem termal macun alıp elimden geldiğince hayatımda ilk kez macununu yenileyeceğim, hem de içini açacağım. Açmışken bu kasayı da tamir etmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Durumu bu şekilde, kapağı kaldırdığımda ses geliyor bir de onun nedenini anlamadım. Bu kasayı nasıl tamir edebilirim? Aldığımdan beri 4 yıldır termal macununu değiştirmediğim için birazdan gidip hem termal macun alıp elimden geldiğince hayatımda ilk kez macununu yenileyeceğim, hem de içini açacağım. Açmışken bu kasayı da tamir etmek istiyorum.

Kasa değişimi gerekiyor gibi geldi bana. Menteşelerde zorlanma oluyorsa ondan olmuş olabilir. Pek tamirlik gibi değil.

Son düzenleme:
Kasar değişimi gerekiyor gibi geldi bana. Menteşelerde zorlanma oluyorsa ondan olmuş olabilir. Pek tamirlik gibi değil.
Hocam geçmiş konularıma bakarsan ne yazık ki bu laptopun tek sorunu bu değil. Neresinden tutsam elimde kalıyor. Şimdilik ekranı normal gibi olduğu için her olasılığa karşı belki de termal macundandır diye termal macununu değiştirmek için bugün açacağım bunun kasasını zaten dediğim gibi. Açtığımda yapabileceğim bir şey var mı diye sormak istedim, yanıtın için teşekkür ederim.

Bu tarz pek çok video var, işinizi görebilir. Tercihen epoksi kullanırsanız emin olun eskisinden daha sağlam olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı