LATAM'a özel fiyatlandırma yapan Warner Bros. MENA'ya(TR) hâla daha özel fiyatlandırma yapmadı

Güncelleme: Tekrar bir ticket açmıştım ya, o ticket artık yok :D Adamlar bu sefer çözümü işaretleyip kapatmak yerine direkt silmişler ticket'ı. Ben hayatımda bu kadar rezil bir support görmedim.

Güncelleme 2: Adamlar Ticket'ı silmemiş ama Mortal Kombat 1 tarafına yönlendirmiş garip bir şekilde. Bakalım.

Son düzenleme:
Hocam konu başlığında "hala daha özel fiyatlandırma yapmadı" yazıyor. Yani hala özel fiyatlandırma yapma ihtimali var mı? Mortal Kombat 1'i gerçekten oynamak istiyorum. Hem hikayesi hem Online'ı hem de abimle vs atmak çok eğlenceli oluyor. 11 çok güzeldi 1'i de denemek isterim.

Persona 3 de 70$'dan satılıyor. Artık bu firmaların (Sony, Atlus, Sega, Warner Bros, Microsoft) oyunlarını boykot etmenin zamanının geldiğini düşünüyorum.
Mesela ben yeni ATLUS oyunu olan Metaphor: Re Fantazio’ya 70 Dolar vermek istemiyorum. Kesinlikle sinir bozucu bir durum.

Yalnız Persona 3 tutarsa bir umut SEGA. bize önem vermeye başlayabilir. Türkçe var oyunda ve benim pek hoşuma gitmedi. Yine de oynayanlardan ileride çevirinin daha oturaklı bir hal aldığını duydum, bilmiyorum. Persona 3’ü imkanınız varsa oynayın. Türkiye’den daha çok oynayan görürlerse olabilir belki.

Onun dışında dediğiniz gibi SEGA, WB ve Microsoft’un bu tutumu hoş değil. Boykot yapsak işe yarayacak mı? Hayır. Muhtemelen yine umurlarında olmayacağız ve daha da sert olacaklar. Maalesef yine firmaların insafına kalıyoruz.

Persona 3 de 70$'dan satılıyor. Artık bu firmaların (Sony, Atlus, Sega, Warner Bros, Microsoft) oyunlarını boykot etmenin zamanının geldiğini düşünüyorum.
70 Dolar için birde bu fiyatın yabancılara bile koyması lazım , DLC packlerin tümü de 27 dolar firma kazıkçı . Gamepass den kalktığı vakit oynanamaz fiyatta olacağı bariz. Almak isteyen Portable alsın 209 TL şuan Microsoft store de P4 Golden da aynı fiyatta . Reload alınamayacak kadar pahalı durumda.

70 Dolar için birde bu fiyatın yabancılara bile koyması lazım , DLC packlerin tümü de 27 dolar firma kazıkçı . Gamepass den kalktığı vakit oynanamaz fiyatta olacağı bariz. Almak isteyen Portable alsın 209 TL şuan Microsoft store de P4 Golden da aynı fiyatta . Reload alınamayacak kadar pahalı durumda.
Portable en kötü versiyon falan. FES oynasınlar emülatör ile. Ha tabii oynayabilecekseniz en iyisi Reload olabilir. Şu anda bana o izlenimi verdi. Game Pass ile de uygun diyebilirim. Bir de daha çok kişi Reload oynarsa güzel olur Türkiye'den. SEGA görür Türkiye'de oyunun oynandığını.

Portable en kötü versiyon falan. FES oynasınlar emülatör ile. Ha tabii oynayabilecekseniz en iyisi Reload olabilir. Şu anda bana o izlenimi verdi. Game Pass ile de uygun diyebilirim. Bir de daha çok kişi Reload oynarsa güzel olur Türkiye'den. SEGA görür Türkiye'de oyunun oynandığını.
Reload zaten eldeki en iyisi şüphe yok ama fiyatı ortalama 2140 TL yapıyor. DLC lerde bi 825 TL falan tamamı :D Bu fiyat bir oyuna cidden verilmez. Hani tekrar deneyimlemek istersin kütüphanenden kalkınca alternatif olsun diye diyorum Portable 209 TL sonraki zamdan sonra onuda bulamayabilir insanlar. Reload DLC paketlerine baktığımda P4 personaları paketi güzel duruyor (Magatsu İzanagi fanıyım bundan dolayı yoksa tuzlu da)

@Rigeliuss, bir DLC için de 825 TL çok. Bir de adı üstünde DLC, yeni oyun da değil ki.
Kesinlikle. Game Pass'ten oynayın P3R'yi. DLC çıkınca da Steam hesabı alıp oynarım herhalde. O parayı veremem.

Persona 3 Reload 70 Dolar edecek bir oyun değil kesinlikle. Hatta bence 5 Royal dahil hiçbir Persona oyunu o kadar etmez. Kesinlikle AAA bütçe hissi vermiyorlar. Ha oyunlar harika ona lafım yok da 70 Dolar yerine 60 Dolar'a falan satsalar keşke. Hatta bizde 50 Dolar'a falan satmaları lazım.

Son düzenleme:
Kesinlikle. Game Pass'ten oynayın P3R'yi. DLC çıkınca da Steam hesabı alıp oynarım herhalde. O parayı veremem.

Persona 3 Reload 70 Dolar edecek bir oyun değil kesinlikle. Hatta bence 5 Royal dahil hiçbir Persona oyunu o kadar etmez. Kesinlikle AAA bütçe hissi vermiyorlar. Ha oyunlar harika ona lafım yok da 70 Dolar yerine 60 Dolar'a falan satsalar keşke. Hatta bizde 50 Dolar'a falan satmaları lazım.
35-40 dolar arası eder diyelim , DLC ile digital deluxe (tüm dlc'ler) 45 ye satsalar belki , daha azını istemekte bizim ekonominin kötülüğünden adamların emeğe nankörlük olur. Şirketler artık yaptıkları yenilemeleri bile sıfır oyun fiyatına satıyor. Capcom RE 4' ü bile el yakan fiyattan satıyor ama Atlus'un yaptığı bildiğin abartının da abartısı oldu. Emülatör veya port sürümlerini almak minimum ihtimal. Hazır Gamepass'de iken oyunu 3 tur dönerim normal-zor zorluk ve sonuncuyuda başarım fulleme turları olarak sonra almamak üzere rafa yollarım.

Geri
Yukarı