League of Legends e-pin timeout hatası

WaLeX

Hectopat
Merhaba, bugün e-pin aldım İtemsatış'tan ve yanlışlıkla e-pin girme kısmına eskiden kullandığım kodları girdim sonra durumu çaktım ama bu sefer de çok fazla girdiğim için 24 saatlik timeout alıyorum var mı bir çözümü? Kodlar elimde kaldı 24 saat içinde biri girer belki boşa gider.

Kodları başka bir hesapta kullanıp alacağınız içerikleri asıl hesabınıza hediye olarak gönderebilirsiniz. Başka bir çaresi yok. Riot Destek ile iletişime geçebilirsiniz ama 24 saatten erken döneceklerini düşünmüyorum. Dönseler bile muhtemelen bir ayrıcalık gösterip de engeli kaldırmayacaklardır.

Kodları başka bir hesapta kullanıp alacağınız içerikleri asıl hesabınıza hediye olarak gönderebilirsiniz. Başka bir çaresi yok. Riot Destek ile iletişime geçebilirsiniz ama 24 saatten erken döneceklerini düşünmüyorum. Dönseler bile muhtemelen bir ayrıcalık gösterip de engeli kaldırmayacaklardır
Tavsiyenizi dinledim ama kodu kullandığım hesap 9 level , 15 gerekiyormuş kasacağım artık bir şekilde :) Eğer hiç bir şey yapmasam daha hızlı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı