League Of Legends İndirmeli miyim?

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar içimde bir LOL oynama hevesi var fakat MOBA pek sevmem. Biraz video izledim, oyun çok karmaşık geldi. MOBA türü oyun sevmeme rağmen içimde bir LOL oynama isteği var. Oyunu indirsem alışabilir miyim?

Başlarda oyuna alışana kadar eğlenirsin ama iş ciddiye binince pişman olursun. Ciddi oynamayacağım zaten, amacım eğlenmek falan diyorsan oyna tabii. Oyundaki şampiyonların hikayeleri falan muazzam, kesinlike dora (strarera) izle. Güzel bir oyun özünde.

Arkadaşlar içimde bir LOL oynama hevesi var fakat MOBA pek sevmem. Biraz video izledim, oyun çok karmaşık geldi. MOBA türü oyun sevmeme rağmen içimde bir LOL oynama isteği var. Oyunu indirsem alışabilir miyim?
İndir, oynayamayacağını gör, sil :D
Belki alışırsın ama bilemiyorum. İçinde istek kalacağına kanser de etse indirip birkaç el at.
Her türlü ailene, dinine, diline ve her şeyine küfür ederler indirmemeni öneririm.
Özellikle ilk oynadığın maçta :D

Ben indirdim, denedim. İlk başlarda çok küfür yedim. Kullandığım fareyi koyduğum mousepadi taşıyan masanın ayağının yapıldığı ağacı yetiştiren adama küfür edildi. Böyle saçmalıklar, kendini bilmezler var. Ben sakin bir insanım. Beni sinirlendirmek çok zordur. O sebepten olsa gerek oynarken küfür mü yemişim, toxic adam mı varmış beni çok sinir etmez. Ama diyorsan ben sinirli adamım, o zaman bu oyun sana gelmez.

Ben indirdim, denedim. İlk başlarda çok küfür yedim. Kullandığım fareyi koyduğum mousepadi taşıyan masanın ayağının yapıldığı ağacı yetiştiren adama küfür edildi. Böyle saçmalıklar, kendini bilmezler var. Ben sakin bir insanım. Beni sinirlendirmek çok zordur. O sebepten olsa gerek oynarken küfür mü yemişim, toxic adam mı varmış beni çok sinir etmez. Ama diyorsan ben sinirli adamım, o zaman bu oyun sana gelmez.
Sinirden kapı menteşesini kırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı