Çözüldü Lenovo G510 Bluetooth sürücü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ye.tokaç

Centipat
Sürücüyü kaldırdım sonra otomatik güncellemeyi denedim olmadı. Ben de Windows 8.1 (32 bit, 64 bit) için Bluetooth Sürücüsü (Broadcom, Atheros) – Lenovo G410, G510 - Lenovo Support TR buradan sürücüyü indirip kurmaya çalıştım.

IMG_20210707_000502.jpg

Bunu dedi ama Bluetooth sürücü hala yok.
Sürücünün ismi BCM43142A0.
İşletim sistemi Windows 8.1
Bunu da denedim aynı hata.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü sildiğim için bu haldeyim zaten.
Windows otomatikmen kuramadı. Elle kurmaya çalışıncada bu hatayı alıyom.
Sildiğim sürücü bluetooth boardcom 4.0 buydu herhalde tam hatırlamıyorum. Aygıt yöneticisinde diğer aygıtlar diye bir bölüm var, sürücüyü sildikten sonra BCM43142A0 adlı bir şey oluştu büyük ihtimalle o bluetooth ama kurmaya çalıştığımda dediğim şeyler oluyor.

Sürücüyü sildiğim için bu haldeyim zaten.
Windows otomatikman kuramadı. Elle kurmaya çalışınca da bu hatayı alıyorum.
Sildiğim sürücü Bluetooth boardcom 4.0 buydu herhalde tam hatırlamıyorum. Aygıt yöneticisinde diğer aygıtlar diye bir bölüm var, sürücüyü sildikten sonra BCM43142A0 adlı bir şey oluştu büyük ihtimalle o Bluetooth ama kurmaya çalıştığımda dediğim şeyler oluyor.

Attığın resimde zaten güncel sürücü yüklü yazıyor aygıt yöneticisine gir görünmüden gizli aygıtları göstere tıkla bir de öyle bak aygıt var mı yok mu eğer yoksa sürücü tahminimce tam olarak silmemişsindir.
Olmazsa bir daha yaz buraya ben biraz araştırıp döneyim sana.

Bir de PC özelliklerini yazabilir misin veya laptopun sitesi varsa onu atarsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı