Lenovo G510 macOS Ventura kurulur mu?

overrman

Kilopat
Daha fazla  

Bu konudaki EFI ile Ventura kurulumu olur mu? Yoksa Monterey mi kurmaliyim? Ventura icin buldugum tek EFI.

Bu fakat parayla satiyor arkadas maalesef...

Islemci: i5 4200M.
iGPU: HD4600.
GPU: R5 230M.
8 GB RAM.

Daha hangi detaylari girmem gerekiyor sistemle ilgili emin degilim tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monterey kurup OCLP ile Ventura'ya yükseltilir.
Hocam OCLP ne oluyor tam olarak?

Hocam böyle bir hata alıyorum yüklemeyi başlattıktan sonra. (Yeni konu açıp açmamak konusunda karasız kaldım)

Dosya Ekleri

• IMG_1728.jpeg
    IMG_1728.jpeg
    190 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Hocam OCLP ne oluyor tam olarak?
Bir yama. Donanımınızın destekleyemediği macOS sürümlerini kurmanıza yarıyor. Mac'lerde de kullanılıyor hatta. Daha detaylı bilgiler OCLP'ın GitHub sayfasında, bakabilirsiniz.
Hocam böyle bir hata alıyorum yüklemeyi başlattıktan sonra. (Yeni konu açıp açmamak konusunda karasız kaldım)
Date komutuna internetten bakabilirsiniz o komutu kullanarak tarihinizi güncelleyin olmadı ise Monterey'in çıktığı zamanı deneyin işe yarayabilir.

Bir yama. Donanımınızın destekleyemediği macOS sürümlerini kurmanıza yarıyor. Mac'lerde de kullanılıyor hatta. Daha detaylı bilgiler OCLP'ın GitHub sayfasında, bakabilirsiniz.

Date komutuna internetten bakabilirsiniz o komutu kullanarak tarihinizi güncelleyin olmadı ise Monterey'in çıktığı zamanı deneyin işe yarayabilir.
Tamam hocam şu an dışardayım akşam eve gidince deneyeyim

Hocam ikisini de denedimi olmadi yine ayni hatayi veriyor.

@566156

Son düzenleme:
Yeni konu aciyorum hocam ben o zaman belki daha önce cözen birileri vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin sistem Ventura için uyumsuz. Montery deneyebilirsin. İlla Ventura deneyeceksen OCLP ile Ventura deneyebilirsin. İlk olarak Ventura imajını indir ve kurulum yap.
Sonrasında burayı incele ve uygula.

Geri
Yukarı