Lenovo G510 macOS Kurulumu

Malik Saatçı

Kilopat
Yer
Samandağ
Daha fazla  
Meslek
Pratisyen Doktor
Sistemim:
  • Intel Core İ7 4700MQ
  • 6 GB 1600 MHZ RAM
  • Intel HD Graphics 4600 + AMD Radeon R7 M265
  • 240 GB Kingston HyperX 3K SSD
  • Broadcom 802.11n Wi-Fi
  • Conexant Smart Audio HD ses yongası
  • Broadcom Bluetooth
Bilgisayarıma en stabil MacOS sistemini kurmak istiyorum. Her şey çalışsın istiyorum. Wireless, ses, HDMI, pil, ekran parlaklığı vb. Ancak tabii ki sistemimde değiştirmem gereken şeyleri önerinizle değiştirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi çalışmayabilir. Bunun için Asus n10 alabilirsin. Ayrıca kablolu olarak sorunsuz internete girebilirsin.
Ek olarak Sierra kurmanı öneririm.
macOS Sierra 10.12.6 İmajı
Sierra kurduktan sonra harici ekran kartını devre dışı bırakabilirsen en yeni sürüm olan High Sierra'ya da geçebilirsin.

Wifi çalışmayabilir. Bunun için Asus n10 alabilirsin. Ayrıca kablolu olarak sorunsuz internete girebilirsin.
Ek olarak Sierra kurmanı öneririm.
macOS Sierra 10.12.6 İmajı
Sierra kurduktan sonra harici ekran kartını devre dışı bırakabilirsen en yeni sürüm olan High Sierra'ya da geçebilirsin.
Öncelikle özür dilerim. Söylemek istediğiniz normal Sierra ile harici ekran kartım çalışır mı ? BIOS'tan devredışı bırakabiliyorum fakat Sierra için buna gerek yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı