Lenovo G570 Windows logosu geliyor ve takılıyor

chimaira

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski dizüstü pc Lenovo G570 birtakım sorunlar ile karşılaşıyorum. Windows açılırken logolar geliyor ve kalıyor hdd bulunduğu yere baskı yaparak açılmasın sağlıyorum, büyük ihtimal hdd gidici ama sorun onunla bitmiyor. Format atmak istediğimde bazen boot menüsünde dvd görmüyor, birkaç deneme sonucunda kafası eserse gösteriyor o zaman format ata biliyorum. Bios güncellemesini nasıl yapabilirim ? Yeni masaüstü pc bios güncellemesini Flash bellek ile gerçekleştirdim bu diz üstü eski olduğu için aynı şekilde güncelleme yapabilir miyim bilemiyorum. Aynı sorunla karşılaşan ve bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Daha önce açmadım. Sorun olmaya başlayınca açtım HDD VE DVD söktüm tekrar taktım. Bios gelince Lenovo sitesinden indirdim dosyayı açmaya çalışınca hata verdi bir keresinde açıldı dondu kaldı. Önerilerin için teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı