Lenovo Legion Pro 7i 4080 vs Asus ROG STRIX G18 4080

Hocam kötü değil lakin bu saatten sonra 3000 serisi almak için neden yok. Daha kaliteli ve uzun vadeli bir şey istiyorsanız atılanlar iyi. Önce laptopa ne kadar harcamak istediğinize karar verin,ona göre yardımcı olalım.
Hocam çok anlamıyorum ondan soruyorum 3080ti 4070 tarzı laptoplar nasıl diye.500 600 dolar farka değer mi diye

@Furkan Kılıç Hocam Legion falan Omen'in her anlamda üstündeler. Uzun ömürlülük açısından da bu cihazlar daha iyi. Bu modeller sizi uzun yıllar rahatça götürür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama mevzu 500-600 dolar farka değer mi sorusu ise pek yardımcı olamam. Ben olsam, eğer imkanım da varsa bu farkı seve seve verirdim. Ek olarak ben bu saatten sonra 3000 serisi önermiyorum. RTX 4000 serisinin özellikle laptoplarda sunduğu özellikler var. Gördüğünüz üzere performans farkı %20 ile %40 arasında. Bu fark için bana kalsa üçte biri fiyat farkı değer. Siz yine de diğer arkadaşları bekleyin. Özellikle Legion'un indirimsiz fiyatı ortada.

Geri
Yukarı