Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Yeni TUF kasalarda 100 SRGB var, eskilerde ayni degil mi diye soruyorum.

Yeni TUF kasalarda 100 SRGB var, eskilerde ayni degil mi diye soruyorum.
Hayir degiller urun aciklamasina bakarsan gorebilirsin ayrica link yollar misin?

Ayric bu gonderdigim linkteki laptop oyun oynarken elini oyle rahatsiz ediyorki ust taraflara cezveyi koy su koy yumarta haslarsin gram yalan soylemiyorum.

Bu da yeni kasa TUF modellere benziyor, sadece Intel olan hali sanirsam. Urun aciklamalari her zaman dogru olacak diye bir sey yok. Asus sitesinde yaziyorsa ayri, konu acip sordugumda 100 SRGB dediler. Ayrica forumun tamami 100 SRGB olarak biliyor zaten.

Bu da yeni kasa TUF modellere benziyor, sadece Intel olan hali sanirsam. Urun aciklamalari her zaman dogru olacak diye bir sey yok. Asus sitesinde yaziyorsa ayri, konu acip sordugumda 100 SRGB dediler. Ayrica forumun tamami 100 SRGB olarak biliyor zaten.
Kendim kullaniyordum diyorum hahaha siz yukaridaki arkadasa atar gider yapiyorsun ama siz kendinize bakin. :)

Size soyle diyim aldigim ve iade ettigim Acer laptopun ekraninin tirnagi olamaz bu 30k laptop.

2022 model TUF çünkü o TUF, 2023 kasa şu anki satılan TUF'lar %100 ile geliyor. Hangi modeli karşılaştırdığınızı bilin önce, LOQ konusu buraya nasıl gelmiş o ayrı garip.

Geri
Yukarı