Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Ayrica o kasa TUF serilerini asla onermiyorum. Konforu sifir. Oyun oynarken elim yansin onemli degil harici klavye kullanirim diyorsaniz o baska. Casper laptop bile oyle isinmiyor.

2023 kasa sandim, 2022 cikti. O konu da pardon, neyse susturma alacagiz zaten.
Bence gayet iyiydik bir sey olmamasi gerek az once bos mesajdan dolayi baska bir konudaki kisiyi reportladim red edildi. Technopat cok degismis.

NanoReview'da LOQ'un panelinin tepki süresine 34 ms denmiş fakat hiç ghosting ile alakalı bir şikayete denk gelmedim, yine de araştırmanızda fayda var.

Yağ gibi panel.

Typto tr 25 -40 falan değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230907_144427_Opera.jpg
    Screenshot_20230907_144427_Opera.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 88
  • Screenshot_20230907_144641_Opera.jpg
    Screenshot_20230907_144641_Opera.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 89
Doğrudur, ben de ghostingle karşılaşan birini görmemiştim zaten, Jarrod's Tech de bundan şikayet etmemişti.
O Yüksek ms degerleri piksellerin yanıp sönme süresi değil.

Piksellerin yanıp sönmesi süresinin ölçtükleri cihaza yansıma süresi olabilir. Ekrana bir cihaz dayayarak yapıyorlar ölçümü.

25ms panel rahatça ayırt ediliyor.
Ayrıca 25 ms ile 10 ms yanyana gelince 25ms artık göz bozar bir hale geliyor.

NanoReview'da LOQ'un panelinin tepki süresine 34 ms denmiş fakat hiç ghosting ile alakalı bir şikayete denk gelmedim, yine de araştırmanızda fayda var.
Nanoreview a genel bazda bakılabilir ama çoğu detayda yanlış bilgi barındırıyor. Acer nitro 16 laptoptaki işlemciyi 7945hx diye girmişler halbuki doğrusu 7940hs.

Ben de eğer 2. Asus tuf a15 siparişimin ekranı aşırı ışık sızması ile gelirse donanımdan kısıp üretim kalitesine yöneleceğim. O yüzden lenovo loq modeli radarımda.

Geri
Yukarı