Lenovo R25i 30 monitörün kenarında siyah gölge çıktı

• Konuyu başlatan O.K
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 42

O.K

Hectopat
Monitör modelim Lenovo 25ı30, sabah böyle bir sorun yoktu. Bilgisayarı açtığımda siyah gölge oluştuğunu fark ettim darbe falan almadı sebebi ne olabilir sizce?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 20
O bölgedeki ledlerde sıkıntı var gibi bu tür hissedilir bir gölgelenmeyi bundan yapar. Monitörü fişten çekin birkaç saat kapalı dursun tüm güç boşalsın sonra tekrar takıp durumu izleyin. Sorun devam ederse servis yolu gözüküyor gibi.

O bölgedeki ledlerde sıkıntı var gibi bu tür hissedilir bir gölgelenmeyi bundan yapar. Monitörü fişten çekin birkaç saat kapalı dursun tüm güç boşalsın sonra tekrar takıp durumu izleyin. Sorun devam ederse servis yolu gözüküyor gibi.
Cevabın için teşekkür ederim ama olay bambaşka çıktı. Ürünü Hepsiburada’dan aldım Eylül 2023’te garantisi başlamış ürünü kapalı kutu halde Mart 2024’te bana satmışlar. Sanırım ürün zamanında yine arızası dolayısıyla iade edilmiş. Direkt paketleyip göndericem yarın.

Cevabın için teşekkür ederim ama olay bambaşka çıktı. Ürünü Hepsiburada'dan aldım eylül 2023'te garantisi başlamış ürünü kapalı kutu halde mart 2024'te bana satmışlar. Sanırım ürün zamanında yine arızası dolayısıyla iade edilmiş. Direkt paketleyip göndereceğim yarın.

Umarım sorunun çözülür. Aynı monitöru bugün bende sipariş ettim. Satıcısı Hepsiburada olmasına dikkat ettim.

Umarım sorunun çözülür. Aynı monitöru bugün bende sipariş ettim. Satıcısı Hepsiburada olmasına dikkat ettim.
Kendi hesabımla almamıştım ama büyük ihtimalle ben de Hepsiburada satıcısından aldım. Bu konuda emin olursam bilgilendiririm okuyan olursa dikkatli olsun. Monitör iyiydi öneririm ama ne yazık ki başıma bu olay geldi ürün geldiğinde seri numarası ile garanti sorgulama yapmayı unutma.

Satıcı Hepsiburada’ymış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı