Lenovo Y5070 vs Asus N550JK?

Ben de bir Lenovo kullanıcısıyım, servisi gayet hoş. Evinize gelip alıp, tekrar evinize teslim ediyorlar. Parça sıkıntısı yaşamazlarsa gününde veya 2 gün içerisinde yapıp tekrar kargoluyorlar. İnanır mısınız bilmem ama ekranın üzerine oturup kırdım servise yolladım. Yetkili bir abi aradı ekranın kırık olduğunu görüyorum dedi. Evet onun için servise yolladım, dedim. Ücretsiz tamir ettiler. Bilgisayarım evime geldikten sonra aldığınız hizmetten, teknik görevlilerden memnun kaldınız mı ? Diye bir telefon aldım gayet hoştu yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster önerecektim ki sıcak bakmıyormuşsunuz, aynı şekilde MSI de öyle. O zaman Lenovo'yu alın derim veyahut Victor'un ürünlerine bakabilirsiniz. Lenovo var evde bir tane taş gibi sapasağlam, GeForce 7300 ekran kartı :D

Lenovo bilgisayar önde ancak Lenovo'nun müşteri hizmetleri berbat. Benim bilgisayarım üretim hatası çıktı. 3 aydır paramı almak için uğraşıyordum. İade kararı çıktı hala uğraştırıyorlar. Bu arada dedikleri gibi kasa kalitesi iyi değil. Z510 kullanıyordum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı